התנדבות במוקד הטלפוני של העירייה

התנדבות במוקד הטלפוני של העירייה

עיריית אשדוד יצאה במבצע לגיוס מתנדבים אשר יסייעו בימי לחימה ובמצבי חירום, מול אוכלוסיית הקשישים בעיר נעדרים עורף משפחתי ואינם מתנהלים עצמאית. כל הפרטים ודרכי הרשמה בגוף הידיעה.

עיריית אשדוד יצאה במבצע מיוחד לגיוס מתנדבים שיסייעו בטיפול באוכלוסיית הקשישים. מטרת המבצע ליצור קשר, למפות צרכים ולתת מענה מידי לאוכלוסיית הקשישים באשדוד (תרופות, אוכל, טיטולים, שיחת עידוד וכו) ולמי שזקוק לסיוע בעת מלחמה.

מתנדבים שרוצים להירתם ולסייע בימי מלחמה לאותם אזרחים חסרי עורף משפחתי, אשר נמצאים בביתם ולא יודעים לאן לפנות, או לאותם קשישים השוהים בביתם מבלי יכולת לצאת, ומוכנים להעניק להם תחושת בטחון ו/או לספק להם את צרכיהם, מוזמנים להירשם בלינק המצורף בסוף הידיעה.

בעיריית אשדוד יש מאגר של כ-35,000 מבוגרים, קשישות וקשישים, ובהם כאלה הזקוקים לסיוע בתרחישי חירום. בעתות מלחמה ובתרחישים קיצוניים חשוב מאוד להגיע לכולם טלפונית, לבדוק מה מצבם ואם זקוקים לסיוע. "יש שזקוקים לתרופות, לאוכל, לטיטולים שנגמרו או סתם לשוחח איתם ולהגביר בהם את תחושת הביטחון" אומרים בעירייה אשר החליטה לדאוג להם.

המתנדבים יכולים לבחור לעצמם את הימים והשעות הנוחות להם. הטלפונים מתבצעים בבניין העירייה, ממוקד ייעודי שהותאם במיוחד למשימה זו. המשמרות הן 5 שעות, אבל ניתן לאחר או לצאת מוקדם במידת הצורך. מה שהמתנדבים יוכלו לתת יתקבל בברכה.

ברגע שנרשמים בלינק המצורף, המשמרת שלכם משוריינת. בעירייה אומרים כי לא תינתן הודעה נוספת לאישור כך שבמוקד הטלפוני מחכים לכם במועד שהשתבצתם אליו. מי שמוכן להתנדב למוקד שהקימה העירייה יוכל לעשות זאת בלינק הבא:

HITO (ashdod.muni.il)

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*