הערב זה קורה – פתיחת הסקייטפארק הרשמית

הערב זה קורה – פתיחת הסקייטפארק הרשמית

עיריית אשדוד ו"חופית"- החברה לתיירות שמחים לבשר על השלמת עבודות הקמת מתחם ה"סקייטפארק" בפארק אשדוד-ים. המתחם נחשב מן המפוארים והגדולים בארץ, וביום חמישי הקרוב במעמד ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, יו"ר מפעל הפיס אלוף (במיל) עוזי דיין ויו"ר החברה לתיירות אשדוד מר משה דנינו.

אירוע חנוכת הסקייט- פארק יכלול  שורת הופעות של אמנים מוכרים ובהם, סאבלימינל, האולטרס ,להקת מלכת באיה,קטריקס ודורון ביטון, איב אנד ליר ומעל כולם ינצח ויוביל את הערב D.J  יורם סויסה  ובתוך כך יערך מפגן גלישה של רוכבי סקייטבורד מקצועניים .

מה שהתחיל כיוזמה של מס' גולשים אשר פנו אל ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, בבקשה להקים מתחם אשר ישרת את חובבי הסקייטינג (סקייטבורד, רולר-בליידס וכד'), קרם עור וגידים ותוך זמן לא רב  – הפך למציאות מרהיבה  וכיום באשדוד מתחם ה"סקייט-פארק", שעלות בנייתו נאמדת ביותר  משישה  מיליון שקלים, מתפרס על שטח של כ-2,900 מ"ר ומכיל בריכות החלקה לצד שטחי החלקה מישוריים, המכילים אלמנטים שונים מבטון צבעוני. במקום הותקנו ספסלי ישיבה בחיפוי פסיפס אמנותי וסככות הצללה, כאשר בשעות הערב המקום מואר בעזרת שמונה עמודי תאורה בגובה 15 מטר המכילים למעלה מ-60 גופי תאורת "לד" חדישים.

מתחם הסקייט-פארק עומד בכל הדרישות והתקנים הגבוהים ביותר, ויהיה פתוח לשימוש הקהל בכל ימות השבוע חשוב לציין כי על משתמשי המתקן (מגיל 8 ומעלה) להצטייד בציוד מגן אישי, הכולל קסדה, מגני ברכיים ומרפקים, לא יותר השימוש במתקן כאשר הוא רטוב או בזמן שהוא חשוך, ויש למלא אחר הוראות הבטיחות במקום.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי:

הסקייט-פארק באשדוד, מהווה כיום את אחד ממשטחי הגלישה הטובים ומהמתקדמים שיש בארץ ובמיקום  היפה ביותר: בפארק אשדוד- ים. אשדוד, מעצמת גלישת גלים, תהפוך להיות גם מובילה בגלישת הסקייטינג ובכך אנו נותנים מענה אולטימטיבי לכלל הגולשים באשדוד וכיאה לעיר חוף ממשים את הפוטנציאל המקסימאלי שלה. כעת, ניתן לומר ,אשדוד מעצמת גלישה גם ביבשה וגם בים.

סקייט-פארק-אשדוד

יו"ר מפעל הפיס אלוף (במיל) עוזי דיין:

"תמיד כיף לבוא לאשדוד ותמיד יש משהו חדש ומרגש בעיר. הפעם פתיחה של מתחם גלישה מקצועי ומלהיב!". הסקייט- פארק   מהווה  מקום משיכה לאלפי משתמשים מכל הגילאים ומושך אליו אורחים רבים גם מחוץ לעיר אודות לרמתו הגבוה מאוד בהשוואה למשטחי החלקה אחרים. כולם מסכימים שעל דבר אחד לא ניתן להתווכח , מיקומו של הסקייט על הגבעה בפארק אשדוד ים עם הנוף המדהים לים מהווה יתרון נוסף וחשוב .

יו"ר החברה לפיתוח תיירות משה דנינו:

תהליך הבנייה שחברת חופית הובילה  היה מהיר ונבנה ע"י חברה  ברמה בינלאומית הנחשבת למובילה ומתמחה בבניית משטחי החלקה מקצועיים. הסקייט-פארק הינו חלק ממכלול תוכניות העבודה  המתוכננות בתחום התיירות אשר יימשכו אליו אזרחים מכלל הערים בארץ ובראש ובראשונה נותן מענה הולם ואיכותי גם לחובבי הגלישה תושבי העיר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*