הספרייה הדיגיטלית של עילית שובו

הספרייה הדיגיטלית של עילית שובו

בית ספר שובו עילית חנך בשבוע שעבר את הספרייה הדיגיטאלית של בית הספר, במעמד הורים ותלמידים ובנוכחות נציגי הפיקוח, מינהל החינוך ואורחים. יומיים לאחר מכן הם ארחו את כנס מצוינות 2000, אליו הגיעו עובדי הוראה מכל הארץ המשתתפים בתוכנית.

יום שני האחרון (10/11/14). התרגשות עזה אחזה בצוות ובתלמידי בי"ס עילית שובו, כאשר נחנכה ברוב הדר ספריה דיגיטלית עם מגוון ספרים בשלל נושאים ותחומים. באירוע המרשים נטלו חלק נציגי מינהל החינוך ומשרד החינוך, אשר הביעו הוקרתם והערכתם לבי"ס המהווה מודל למצוינות רב תחומית, חברתית ולימודית, ושם דגש על לימוד מקצועות העל: מדעים, מתמטיקה, אנגלית ושפה מתוקשבים, ברמת הישגים גבוהה ובעידוד למצוינות.

על העובדות הללו העיד מפקח משרד החינוך – הרב קלדרון, אשר תיאר את רשמיו מביקור שערך בכיתות ובמעבדה המשוכללת, האזין לשיעורים הנמסרים בהם והתפעל משילוב של ידע קידמה וערכים. הרב קלדרון הביע הערכתו ואמונו בצוות המורות ובמנהלת שמצעידה את ביה"ס קדימה ואיחל להם שנים רבות של הצלחה ומצוינות.

רב העיר הרב יוסף שיינין שליט"א, כיבד את המעמד והדגיש את גודלן של המילים הכתובות, שהן כעין שירת החיים של היקום וכשילדים נחשפים לתוכן כתוב בעל רמה מוסרית ואינטלקטואלית, זהו נכס המלווה אותם כל החיים.

כן השתתפו מנהל אגף חינוך חרדי בעירייה הרב זלמן ינקלביץ שהביע שביעות רצונו מהרמה החינוכית בביה"ס, הרב ברוך ביטון – סגנו, ונציגים ממינהל החינוך בעיריית אשדוד.

נציגי הורים שהשתתפות באירוע שבחו את צוות ביה"ס על היחס החם והאוהב שהם מעניקים לילדיהם, על רגשי האכפתיות וההקשבה והביעו גאווה רבה על הזכות שנפלה בחלקם להיות נמנים על משפחת בי"ס המעניקה להם רוגע ושלווה, ביודעם כי ילדיהם לומדים במקום שמור ומוגן ובעל רמה לימודית גבוהה.

תלמידי ביה"ס הנרגשים קבלו את הבאים בדגלי "שובו עילית" ובפרחים, ודאגו להמחיז את כמיהתם ושמחתם ביום מיוחד זה באמצעות סקירה על הנעשה בין כותלי ביה"ס. את המסכת שהציגו בפני האורחים הם חתמו במשפט: "עילית על שום מה? זו כבר לא שאלה זו עובדה!!"

יומיים לאחר מכן, ביום רביעי 12/11/2014, בית הספר אירח את כנס מצוינות 2000. כבוד גדול היה לראות עובדי הוראה מכל הארץ המשתתפים בתכנית, מתכנסים בין כותלי בית הספר ונחשפים לפעילות החינוכית המתבצעת בו במסגרת התוגנית.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*