הנמכת תקרה

הנמכת תקרה

הנמכת תקרה היא פעולה מורכבת שיכולה להתבצע באמצעות חומרים שונים, שיטות עבודה שונות ובהתאם לצרכים של כל חלל, בין אם מדובר בבית, במשרד או בעסק שלכם. הנמכת תקרה הינה טרנד חדש יחסית שמספק מענה עיצובי ופרקטי לתקרה שלכם. מעבר לפתרון עיצובי, הנמכת תקרה משמשת אנשים רבים כפתרון במהלך התקנת מזגנים חדשים, גופי תאורה, נורות לדים ושאר גופי תאורה.

כאשר תעלת המיזוג, החיווט ושאר הגורמים עוברים בתוך התקרה המונמכת . בנוסף ניתן להתקין על התקרה המונמכת אביזרים שונים כמו טלוויזיה, מזגן, ראי ועוד. בנוסף אפשר לעשות שימוש בתהליך הנמכת תקרה על מנת ליצור בידוד תרמי ואקוסטי לחדר שבו בחרנו להנמיך את התקרה.

הנמכת התקרה על מנת ליצור בידוד או להתקנת מזגנים, נעשית פעמים רבות במקומות כגון: בתים פרטיים, משרדים, מוסדות אקדמיים, מועדונים, מסעדות, בתי ספר ועוד. הגבס בו נעשה שימוש להנמכת התקרה, יעזור לבודד רעשים וליצור סביבה פורייה למחייה ועבודה ללא רעש מיותר.

פתרונות להנמכת תקרה

ישנם פתרונות שונים להנמכת תקרות, שמספקים מענה לעובדה שגובה התקרה של הבית או הדירה שלכם. במקרים של דירות ישנות דיירים ובעלי דירות רבים מעוניינים להנמיך את התקרה של הם לסטנדרטים המודרניים של עולם העיצוב ושיפוץ חללי עבודה ומגורים . בניגוד לאופנה של בנייה בסגנון הבאוהאוס, כיום תקרה גבוה כבר אינה משדרת יוקרה אלה התיישנות.

ולכן בתים רבים פונים להנמכה של התקרה, שיכולה לספק מראה עיצובי מרענן וחדשני. בו בזמן לתת מענה לבעיות שונות של עיצוב החלל בשל גובה של התקרה. בין הפתרונות להנמכת תקרה ישנם פתרונות שיותר פונים למימד הדקורטיבי של הדירה או הבית, לצד פתרונות אחרים שמתעדפים את הפרקטיות של הבית, המשרד או כל מבנה אחר.

בין הפתרונות ניתן למצוא הנמכת תקרה בגבס, בליווי עבודות שפכטל וצביעה שישדרגו את החלל של הבית או המשרד שלכם באופן היעיל ביותר.

תקרה צפה

תקרה צפה היא תוספת לתקרת הבטון, שהינה מנותקת מהקירות של החלל בו היא מותקנת. תקרות צפות בעיקר משרתות את המטרות הדקורטיביות של הבית או המשרד שלכם, באופן המשרה יוקרה ומאפשר שילוב של אלמנטים שימושים ועיצובים. הכוללים התקנה של גופי תאורה , תאורה שקועה, שמותקנת על התקרה הצפה.

תקרה צפה גם מספקת לכם בידוד באמצעות יצירת אקוסטיקה טובה יותר שיכולה לספק מענה הכרחי לרעשים לא רצויים שמקורם בתקרת הבטון, הצנרת של הבית ואפילו מעבר של רכבות ומטוסים.
החדרים הפופולאריים ביותר לבניית תקרה צפה הם המטבח והסלון ומומלץ לבנות את התקרה הצפה, בהתאם לגדלים של החדר, תקרת הבטון והריהוט בחדר שבו נבנה את התקרה הצפה.

בניית תקרה צפה מתחלקת למספר שלבים:
הראשון הוא בניית התשתית, בניית המסגרת ממתכת וחיבור לתקרת הבטון ממנה התקרה הצפה תרד.

השלב השני יהיה חיבור תשתיות החשמל לגופי. השלב השלישי יהיה חיבור לוחות הגבס ולאחר מכן מריחת וצביעת התקרה. השלב האחרון יהיה חיבור התאורה והתאמות נוספות בהתאם לצורכי הלקוח.

המשפצים שלי – הכתובת שלכם להנמכת תקרה

חברת המשפצים שלי מספקת מספר פתרונות להנמכת תקרה, מתוך החזון לספק את שירותי השיפוץ הטובים ביותר בארץ.

מבין צוות המומחים, הקבלנים והצבעים של החברה תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר, המקצועיים ביותר והאמינים ביותר בשוק.

אנשי מקצוע בעלי הסמכות והרישיונות הדרושים לביצוע עבודות הנמכת תקרה.

כל זאת במחיר השווה ביותר שתוכלו למצוא, לצד השירות המסור ביותר בארץ. אל תהססו פנו כבר היום למשפצים שלי להנמכת התקרה.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*