הנוער סוגר קיץ… חם!

הנוער סוגר קיץ… חם!

הפעילויות והמופעים לנוער בלטו באירועי הקיץ באשדוד : זה התחיל בערב הצדעה לתנועות וארגוני הנוער המשיך אל מופעי סטנד אפ של 'אנדר דוס', חן מזרחי, שלישיית 'בערך' וכנס מתגייסים עם שחר חסון, מסיבת בריכה בגג של הסוואט סטאר עם הכוכב העולה סטפן, מסיבת רחוב בשישי בצהריים עם סקאזי, עמיעד ויורם סוויסה וה'פינאלה' באמפי עם האמנים הכי לוהטים: נצ'י נצ', קפה שחור חזק, חנן בן ארי, אביאור מסאלה ורבים אחריםקיץ עמוס בכל טוב לנוער באשדוד!

קיץ מלא אירועים לנוער באשדוד: עיריית אשדוד, החברה העירונית לתרבות הפנאי, תחום הנוער ומועצת התלמידים עמלו רבות כדי להביא לבני הנוער באשדוד את השמות החמים ביותר בתעשייה והפיקו במהלך חודשי הקיץ אירועים מושקעים ומותאמים להנאתם של בני הנוער.

מסיבת-רחוב-עם-סקאזי-1

בשישי האחרון ( 18.08) בשעות הצהריים חגגו בני הנוער במסיבת רחוב בכניסה חופשית שהייתה קופצנית ורטובה עם זרנוקי מים שלא השאירו נער/ה אחד יבשים. אט אט הלכה והתמלאה הרחבה הסמוכה לבניין העירייה עד אפס מקום והצעירים החלו לפזז, לרקוד ולשיר לצליליהם של די-ג'יי עמיעד ויורם סוויסה שאמר: "אם תרקדו יהיה לכם פחות חם"  והוא אכן צדק! השניים, הרקידו את בני הנוער, שהגיעו לרחבת העירייה ויחד עם השמש התחממה האווירה כמו שצריך לקראת מופעו של דיג'יי סקאזי האגדי, שהלהיט את בני הנוער עם מיטב להיטיו ואפילו שחרר להם 'טראק' חדש במיוחד עבור בני הנוער באשדוד ומשם החגיגה רק הלכה וגדלה.

קפה-שחור-חזק-יחד-עם-אביאור-מסאלה-בויליג-נוער

ברחבה, התרוצצו עובדי ומתנדבי החברה העירונית לתרבות הפנאי ותחום הנוער חילקו ארטיקי קרח מרעננים לכל דורש והשקו אותם במים קרים.

אקורד הסיום  ויליג' הנוער שהתקיים באמפי אשדוד (ביום שלישי, 22.08) היה ללא ספק אירוע השיא: החל מאמנים מקומיים בסצנת ההיפ הופ של אשדוד ולא רק, כמו הרכבי A C T ,לוקאצ', FUTURA GANG, מיכאל סוויסה, כהן את מושון ועד לאמנים הגדולים והכי לוהטים היום בישראלקפה שחור חזק שאירחו את אביאור מסאלה ונצ'י נצ' שאירח את חנן בן אריוכל המופעים הללו בעלות של 20 בלבד!

לדבריה של מזל שאלתיאל ,ראש תחום הנוער: "חתמנו את אירועי הנוער של עיר הילדים והנוער באשדוד במסיבת רחוב ובאירוע ענק הוויליג' באמפי אשדוד שהפך למסורת באשדוד ,אני מצדיעה לבני הנוער על התנהגותם המופתית ולצוות עובדי תחום הנוער על עבודת הפקה מקצועית ומסורה.

רק הסתיימו אירועי 'קיץ שכולו נוער' והחלנו לעבוד במלוא המרץ על שנת הפעילות הקרובה ".

הודעה משמחת: בני נוער הסבורים כי ייאלצו להמתין עד הקיץ הבא טועים משום שבחברה העירונית לתרבות הפנאי מבקשים להרגיע אותם ומודיעים  כי בתחום הנוער מכינים עבורם סדרה נוספת של אירועים ומופעים במשך כל השנה . רוצים להתעדכן? מידע בדף הפייסבוק "קיץ שכולו נוער".

מעברון נייח סימפונית

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*