האשדודים בסוכת השגריר

האשדודים בסוכת השגריר

השגריר האמריקאי דן שפירו הקים סוכה לכבוד החג בביתו בהרצליה, ובין האורחים שהוזמנו לאירוע המיוחד – בני הזוג האשדודים הודיה שחר ונאור ביטון. השניים אף זכו לשבת לשיחה אישית עם השגריר שפירו ודנו על אשדוד והמצב בארה״ב

אושפיזין אשדודי: שגריר ארה"ב בישראל דן שפירו הזמין את הודיה שחר ונאור ביטון לערב מיוחד בסוכתו בבית השגריר בהרצליה פיתוח.

ביטון אשר מכהן כיועץ ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי לענייני ממשל וקהילה הוא בוגר תואר שני במדיניות ציבורית כחלק  מתכנית "פולברייט" של הממשל האמריקאי, אשר נחשבת לתכנית המלגות היוקרתית ביותר בעולם. בת זוגו הודיה שחר עובדת כעוזרת דוברת משרד התרבות והספורט של השרה מירי רגב, ובעבר אף כיהנה כשליחה מטעם הסוכנות היהודית בניו יורק.

השגריר שפירו ישב עם שחר וביטון בסוכה ושיתף עמם את היכרותו עם העיר אשדוד ואף החמיא על התפתחותה של העיר ועל העשייה של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי. השגריר  סיפר שהתארח באשדוד מספר פעמים והתרשם מיופיה ומהחמימות של תושבי אשדוד. בנוסף, דנו ביטון ושחר עם השגריר על המצב בארה"ב, כשברקע הבחירות הקרבות.

השניים הודו לשגריר על האירוח בביתו והביעו את הערכתם של כלל הישראלים על התמיכה של ארה"ב בישראל וקיוו כי היחסים הקרובים בין עם ישראל לבין העם האמריקאי ימשיכו גם בעתיד.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*