גאווה ישראלית פורצת דרך בתחום האסתטיקה!

גאווה ישראלית פורצת דרך בתחום האסתטיקה!

מדינת ישראל ידועה בחיבור שלה לעולם האסתטיקה גם בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שנולדות בחממות ההייטק וגם בזכות יכולות הרפואה המפותחות שמעניקים לנו מיטב המוחות של חוקרי התחום.

בזכות אותן טכנולוגיות מתקדמות, בשילוב עם חומרי הגלם האיכותיים בעולם, אין זה פלא שחידושים בעולם היופי תופסים תאוצה בשוק הישראלי במהירות מסחררת וזוכים לפופולאריות כה גבוהה.

אחד מאותם חידושים הוא חומר הזרקה פורץ דרך בשם RefillHa והוא הבשורה החדשה של עולם היופי.

מזרק אחד שמכיל בתוכו גם חומצה היאלורונית מצולבת שמעניקה נפחים שעמידים לאורך זמן ממושך יותר ממה שהכרנו+ וגם חומצה היאלורונית לא מצולבת – אשר מעניקה זוהר ולחות לעור שניתן לראות כבר מיד אחרי ההזרקה.
המטופלת נהנית גם מנפחים שעוזרים לטשטש את סימני הגיל וגם מעור חיוני ומלא ב"גלואו".

RefillHa מגיעה ב 4 גרסאות שונות, בסמיכויות שונות שמתאימות בצורה מושלמת לאזור ההזרקה.

הסמיכות שנדרשת לאזור השפתיים איננה אותה סמיכות שנדרשת לפיסול קו הלסת ולכן על הרופא המטפל לדעת לבחור בצורה נכונה את החומר המתאים באופן אינדיווידואלי למטופלת.

ד"ר לורה מוצ'ניק, רופאה בעלת ותק של כ-15 שנה בתחום האסתטיקה, ובעלת קליניקות פרטיות המעניקות טיפולים אסתטיים שונים ברמה הגבוהה ביותר.

ד"ר מוצ'ניק מאמינה בשדרוג ולא בשינוי, ולכן התוצאות הן טבעיות, אסתטיות ובהתאמה אישית.

ד"ר מוצ'ניק אימצה את השימוש בחומצה החדשה Refillha בשגרת הטיפולים שלה, והיא מעידה על רמת חומר גבוהה עם טווח פעולה ארוך במיוחד שיכול להגיע עד ל 18 חודשים*

*התוצאה המתקבלת עשויה להשתנות בין מטופל למטופל ותלוי במצב העור והגיל.

הזרקות להשבת נפחים מומלץ לעשות בקליניקות של ד"ר מוצ'ניק, עם הצוות המקצועי, החומרים והמכשור המתקדמים ביותר, ועם התוצאות הטבעיות והגבוהות ביותר. רוצה להשיב את הזוהר לעורך? ד"ר מוצ'ניק מחכה רק לך. 

לחצו כאן לאינטסגרם

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*