בחולצה אדומה…

בחולצה אדומה…

זהו, הבוס החליט שלובשים אדום. 50 איש שבאו לצעוק במשחקה האחרון של הקבוצה נגד מכבי נתניה היו אלה ששינו פה היסטוריה, ג׳קי בן זקן במהלך שרירותי וחד צדדי מחק היסטוריית ספורט שהוא עצמו הביא לה ומחק את עירוני אשדוד, על כל אוהדיה המיתולוגיים והחליטאין איחוד יש רק הפועל, ושכולם יקפצו.

החולצה כבר מוכנה ואנשי הפועל כחולמים, בינהם הבוס ומרבית חברי ההנהלה, הם בפועל ירשו את הקבוצה אך נגיעות צהובות בסמל ובתלבושת הפריעו 15 שנה לשקט האדום, 50 צהובים ממורמרים שינו את ההיסטוריה והזעם האדום פרץ, מוחקים את הצהוב.

נשאלת השאלה אם האוהדים של הפועל שחלמו על קבוצה אדומה ונמצאים רגע לפני הקמת קבוצת אוהדים תתנחם מהמהלך המפתיע, את זה נוכל לדעת רק בשבת, האם חלומו של בן זקן לראות 8000 אדומים בהיכל היא׳ יתגשם? ימים יגידו.

מה שככל הנראה כן יתממש הוא הקמת קבוצת עירוני אשדוד אותה נישלו בהינף יד מהספורט המקומי, החל מהשבת הקרובה אין זכר לחלק הצהוב של אשדוד והאוהדים המתונים של עירוני בעבר, אלה שגדלו על צהוב יאלצו למצוא את עצמם במשחק חוץ, אצלם בבית.

את עמדת ראש העיר טרם שמענו על כך שהוא מממן מיליונים מכיסם של אותם תושבים שאיבדו את קבוצתם בגלל מהלך פזיז של הבעלים ושל 50 נערים בצהוב.

בשבת הקרובה ככל הנראה יפול הפור באופן סופי ואשדוד תעלה רשמית כקבוצת הפועל אשדוד, מהלך שאינו חוקי ואינו קביל מבחינת ההתאחדות אך לא בלתי אפשרי, אשדוד ככל הנראה תיקנס בכסף או בנקודות, דבר שיכול להביא לירידתה לליגה השניה.

גם אחרי סערת הבחירות לא הצלחנו להבין שפילוג תמיד לתוצאות הפוכות ומפתיעות. נחזור עם דיווחים במוצ״ש.

 

צילומים: לירון מולדובן

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*