אשדוד מארחת בסקייט-פארק את אליפות ישראל

אשדוד מארחת בסקייט-פארק את אליפות ישראל

אליפות ישראל בסקייטבורד בחסות ״ואנס״, רשות הספורט העירונית באשדוד העמותה לקידום הגלישה באשדוד התקיימה ביום רביעי האחרון בסקייט פארק באשדוד, בה לקחו חלק שישה צוותים "משולשים" של הסקייטרים הטובים בישראל שמקבלים חסויות אישיות משש חנויות סקייטבורד ברחבי הארץ. למקום הראשון הגיע הצוות של ״גילי סקייט שופ״ מירושלים. צוות ״גורילה״ האשדודי הגיע למקום ה-5

התחרות מתקיימת זו השנה ה-8 בחסות ״ואנס״ בערים שונות בארץ, השנה רשות הספורט העירונית של אשדוד הרימה את האירוע במשותף עם "ואנס" לקחו באירוע חלק שש חנויות שמתחרות (אין הרבה חנויות סקייט רציניות בארץ. יש עוד אחת באילת, בחיפה והרצליה). לכל חנות שלושה סקייטרים מלאי סטייל. חשוב לציין שאין איגוד לספורט הזה והתחרות נחשבת לאליפות הארץ של הטובים ביותר.

sp1

בתחרות השתתפו: ״גורילה״ מאשדוד, ״לייט ווייב״ מתל אביב, ״גילי סקייט שופ״ מירושלים, ״בורדר ליין״ מהרצליה, ״ווילי סקייט״ מחדרה ו״נוייז״ מתל אביב. התחרות הינה קבוצתית והזוכים מירושלים ייסעו לתחרות הגמר שתתקיים במילאנו בחודש ספטמבר הקרוב בחסות ״ואנס״.

הקריטריונים לשיפוט בתחרות: קושי התרגיל, תדירות נחיתה וקביעות, שמירה על הקצב וסטייל.
בתחרות שפטו: יותם רודד, אלמוג פרום ובני טולדו שנחשבים לאגדות בעולם הסקייט בישראל.
את האירוע הנחה ארתור רשקובן שנחשב לדמות מוכרת בסצנת הגלישה והסקייטבורד.

sp2

אל הסקייט פארק באשדוד הגיעו צופים רבים שעודדו ונפעמו מהביצועים של הסקייטרים. מדובר בקהילה של אנשים עם מוזיקה, סטייל ואפילו די-ג'יי ג'אנגו (יניב שרון) אחד שעושה את כל האירועים שניגן במהלך התחרות.
התחרות התנהלה בסגנון ג'אם סשן לסקייטרים. כל צוות קיבל 6 דקות, בשני סטים והציגו "פלואו" (זרימה) של הצוותים ותרגילים שונים, דבר המצריך יצירתיות רבה וכמובן כושר גופני מעולה.

sp3

בעיר אשדוד הייתה סצנת סקייטבורד במשך שנים… שי עמר אבי דהאן וניק גיטרוב הם "גורילה טים", אשר מקבלים חסות מצחי קינן הבעלים של חנות הסקייט והגלישה בעיר – "גורילה".
אבי לוזיה מי שתכנן את הסקייט-פארק באשדוד הגיע לתחרות ונתן תצוגת סקייטר ראויה לציון.
בסיום האירוע חילקו ״ואנס״ חולצות, כובעים ומדבקות במתנה לצופים בתחרות ולסקייטרים הצעירים.

sp4

בני חזקיה, סמנכ"ל רשות הספורט: "יהיו עוד אירועים ארציים כאלה ואנחנו מתכוונים לקיים את אליפות אשדוד כדי שכל רוכבי הסקייטבורד יקבלו הזדמנות לבטא את היכולות והביצועים שלהם על הסקייט בורד".

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט: ״אין ספק שהקמת הסקייט-פארק המרהיב באשדוד פותח לנו כרשות ענף ספורט חדש ופוטנציאל אירוח יוצא דופן, אירועים מסוג ימשיכו להתקיים ורשות הספורט תהיה נוכחת בכל מה שיידרש כדי להמשיך ולהצעיד את הענף הצבעוני ומלא האנרגיות כפי שראינו היום״.

 

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*