אשדוד חותרת… אליפות ישראל בחתירה על סאפ

אשדוד חותרת… אליפות ישראל בחתירה על סאפ

תחרויות הגלישה היו מאז ומתמיד נקום שכייף להיות בו, שמש, ים, מוזיקה, אנרגיות טובות, אווירה כיפית וספורטיבית, אינספור צלמים, צופים, גביעים מרשימים, חובבי הז׳אנר וסתם עוברי אורח סקרנים שהתלהבו מהאווירה נכחו בשבת בבוקר באליפות אשדוד הפתוחה בחתירה על סאפ.

האירוע קצר לא מעט שבחים מהאורחים הרבים שהגיעו מכל חלקי הארץ לקחת ולעודד, ההפקה והארגון של התחרות היה מתוקתק ברמה מקצועית גבוהה, אודות לעבודה הקשה של חברי העמותה לקידום הגלישה באשדוד והסיוע של רשות הספורט העירונית ומרכז הספורט הימי.

חוג-הקיאקים-לצרכים-מיוחדים

צילום: חן בוקר

את האירוע הנחה רן געש (zazik) בו השתתפו 70 גולשי סאפ מקצועיים שנרשמו לתחרות מבעוד מועד במספר קטגוריות שונות: רייס – גלשנים מעל 14 פיט- הקטגוריה בה מתחרים באליפויות עולם, בה ניצח גיא בראל שרק לפני שנה הוכתר כהבטחה הגדולה בעולם הסאפ ומאז הספיק כבר להתגייס לצנחנים.

ירון-קליין-ויורם-אסרף

צילום: חן בוקר

קטגוריה נוספת בה התחרו בני נוער עד גיל 18, מקצה הסניורים בו השתתפו מתחרה בן 85 (!) שאליו חבר ונתן דוגמה ומופת יורם אסרף מנכ"ל רשות הספורט באשדוד. וכמובן מקצי ה- OPEN לגברים בו ניצח אבי פרנקו שלקח מקום 4 בקטגורית הרייס וקטף לאחר מכן את המקום הראשון בקטגורית הopen, לאחר מכן לנשים- תאמינו או לא, מקצה הנשים היה הגדול מכולם!

קטגוריתהנשים-הזוכות

צילום: חן בוקר

לתחרות הגיעו משתתפים גולשי סאפ מאשדוד, שדות ים, תל אביב, חיפה, קרית שמונה, אשקלון וצופים רבים שהצטרפו לחגיגה.

במקצה open נשים התחרתה גם מעיין דוידוביץ׳, מנהלת מרכז הספורט הימי באשדוד והגיעה שניה, סטפני קטפה את המקום הראשון, ענבל הגיעה למקום השלישי והמכובד

מקצה-ראווה-של-הקיאקים-עם-ילדים-עם-צרכים-מיוחדים

צילום: חן בוקרבמקביל התקיים
מקצה ראווה של חתירה על קיאקים של חוג הקיאקים לילדים עם צרכים מיוחדים של מרכז הספורט הימי בניהולה של הגולשת האולימפית מעיין דוידוביץ' ובסיועו נמרוד הנגבי. לאחר מקצה הקיאקים המשיכו לעוד מקצה ראווה, הפעם בגלישת גלים יחד עם מתנדבי וחברי העמותה לקידום הגלישה באשדוד.

בני-חזקיה-סמנכל-הרשות-מעניק-פרסים-לזוכי-קטגורית-OPEN-גברים

צילום: חן בוקר

ענף הסאפ מייצר אלופים מקומיים, דני חזן ומור מלוכה ישתתפו לראשונה שני כנציגי אשדוד באליפות העולם בגלישה על סאפ.
זה בהחלט המקום להגיד תודה גדולה לכל נותני החסויות ולכל העוסקים במלאכה.

ירון קליין, יו״ר העמותה לקידום הגלישה באשדוד: כל תחרות שנערכת מהווה עבור הארגון יום חג, למרות העבודה הקשה בארגון אירוע בסדר גודל כזה הסיפוק הוא אדיר, זוהי הזדמנות מצוינת להודות גם לרשות הספורט העירונית ולעומד בראשה מר יורם אסרף על הסיוע בהרמת האירוע, זה לא מובן מאליו ויחד איתו לנותני החסויות ולכל חברי העמותה שנתנו יד וכתף.

משתתפי-מקצה-הסניורים-יורם-אסרף-והמשתתף-המבוגר-בתחרות-בן-ה85

צילום: חן בוקר

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט: העמותה לקידום הגלישה באשדוד ובראשה ירון קליין עושים עבודה נפלאה, תחרות אחרי תחרות בצורה מדהימה וראויה לציון, רואים ומרגישים שהים הוא בדמם, לנו הזכות לסייע ולמנף תחרויות שמביאות תיירות חוץ מצד אחד ע״י כמות משתתפים לא מבוטלת מכל פינה בארץ, ויותר מכך מענה וחוויה בסטנדרטים גבוהים במיוחד לקהילת הגולשים המפוארת של אשדוד, זו הזדמנות מצוינת להגיד תודה לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי והממונה על הספורט משה בוטראשוילי שנותנים לרשות הספורט את הכלים להביא וליצר אירועי ספורט רבים בעיר לרווחת התושב.

קמפיין באים בטוב - ספטמבר 2017

קמפיין באים בטוב – ספטמבר 2017

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

3 תגובות

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*