איך להיעזר בשירותי מטפלת סיעודית לפי שעות

איך להיעזר בשירותי מטפלת סיעודית לפי שעות

טיפול סיעודי הוא חלק בלתי נפרד ממציאות החיים של משפחות רבות, ולאו דווקא בגלל הגיל השלישי. טיפולים סיעודיים ניתנים גם לילדים וגם לצעירים בגלל מחלות או מוגבלויות בדרגות חומרה שונות למשך זמן מוגבל או לכל החיים. כך שמטפלות סיעודיות הן צורך משמעותי במשקי בית רבים כשחלקן ישראליות וחלקן זרות. לא תמיד מטפלות נחוצות לכל שעות היממה ולכן יש אפשרות לקבל מטפלת סיעודית לפי שעות, אם פרטית ואם דרך חברת כמו תיגבור סיעוד. טיפולים סיעודיים מחייבים מציאת מטפלת מתאימה, מוכשרת ובעלת הידע הנדרש והניסיון לכך ולכן רבים בוחרים למצוא מטפלות דרך חברה השמה ומציאת מטפלות, שגם עוזרת בכל הטפסים שנדרש להגיש כדי לקבל אישורים להעסקת מטפלת זרה. יש כמה דרכים לשכור מטפלת סיעודית ולכן צקיך לדעת מה מהן מתאים לכם וליקיריכם.

למי מגיעה מטפלת סיעודית?

יש משפחות שיכולות להיעזר במטפלת סיעודית פרטית גם מבלי לעבור את המבחנים של המוסד לביטוח לאומי כדי לקבוע את רמת הסיעודיות של המטופל. אחרות נזקקות לסיוע המדינה כדי לממן את הסיעוד וזה כרוך בביצוע מבחנים שקובעים את רמת התפקוד של הקשיש או המטופל הצעיר יותר. לפי זה נקבע גובה גמלת סיעוד שמתאימה למצבו ובהתאם לכך מזמינים שירותים או מוצרים שמקילים עליו את המחיה ואת המגורים. זה מתאים לדיירי דיור מוגן או כאלה שגרים בביתם, והם יכולים לקבל אות הישירות ולנצל אותה כראות עיניהם. משפחות שבוחרות לנצל את גמלת הסיעוד כדי לממן שעות מטפלת סיעודית יכולים להעסיק אותה ישירות או דרך חברת השמה, ולנצל את מכסת השעות במלואה. כך אפשר לשכור מטפלת סיעודית לפי שעות בהיקף שנוח למשפחה ולמטופל.

טיפול לפי שעות

כשיש לכם מטפלת שעובדת בהיקף שאושר לכם על פי גמלת הסיעוד אתם יכולים לקבוע בדיוק אילו שירותים לקבל. אם יש שעות מסוימות, כמו שעות היום, שבהן קריטי לקבל את שירותי המטפלת משום שאין אף אחד אחר בבית, אתם יכולים לשכור אותה בקביעות לשעות אלה. אחרים יכולים לשכור מטפלת סיעודי לפי שעות גם למצבים זמניים או כאשר נדרש תגבור לטיפול שהם מקבלים ממילא מקרובי משפחה או אנשים אחרים. מטפלת לפי שעות יכולה לבוא גם בזמן חופשות של מטפלת קבועה אחרת שיוצאת לחופשה או ליום החופשי שלה כדי להחליף אותה לנוחותכם.

בחירת מטפלת סיעודית נכונה

כדי למצוא מטפלת סיעודית שנכונה לכם וליקירכם מומלץ לבדוק אותה בפגישה ם המטופל כדי לוודא שיש ביניהם תקשורת תקינה וזורמת. הכימיה בין המטפלת למטופל קריטית כי גם אם היא תהיה שם רק כמה שעות היא עדיין צריכה להרגיש מספיק נוח כדי לבצע את העבודה שלה למשך התקופה המבוקשת ולהישאר עם המטופל כל הזמן. חשוב לוודא שההמלצות שלה תקפות ונכונות ולכן חברת השמה שבודקת כל זאת מראש היא הגורם המתאים ביותר לכך, אם אין לכם דרך אחרת לוודא זאת.

תיגבור סיעוד – מסייעת לכולם

תיגבור סיעוד היא חברת השמה בתחום הסיעוד ומוצאת פתרונות תעסוקה לעובדי סיעוד ומענה למעסיקים שמחשפים עובדים מיומנים, אמינים ובעלי ניסיון לעבודות סיעוד. החברה ממוקדת במציאת המטפלים הנכונים ללקוחות הנכונים ונעזרת בניסיונה הרב לשם כך.

למעבר לאתר תיגבור שירותי סיעוד

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*