7 טיפים לתחזוקת גגות

7 טיפים לתחזוקת גגות

כשיש לנו גג מעל הראש, אנו מרגישים בטוחים מאוד. אבל מה קורה כאשר הגג מתחיל לטפטף לאחר הגשם הראשון והמים חודרים אל החדר באמצע יום חורף קר? או אז אנו מתחילים להיכנס ללחץ ולמצב שבו אנו מבינים כי הגג אינו עושה את תפקידו נאמנה ואינו מגן עלינו מפני הגשם. לפיכך, חשוב לדאוג לתחזוקת הגג ולבצע פעולות כמו איטום גגות.

כל מה שאתם צריכים לתחזוקת גגות

אם אתם מעוניינים למנוע את הדליפה הבאה ולתחזק את הגג שלכם כמו שצריך, קבלו את כל הטיפים לחזוקת גגות, כולל איטום גגות , שהוא אחת הפעולות הראשונות שיש לבצע:

1. בודקים אם קיימת בעיה.

אם עברתם לאחרונה לבית חדש או קיבלתם דירה מקבלן ואתם גרים בקומה העליונה, חשוב לבדוק אם קיימת דליפה בגג. ניתן לראות אם קיימת בעיה לאחר מזג אוויר קיצוני כמו גשם או שלג באזורים מסוימים. שימו לב לדליפות ולסימני עובש על הקירות באזור הגג.

2. בוחרים חברה מקצועית לאיטום גגות.

ברגע שמבינים קיימת בעיה בגג, מזמינים חברה מקצועית שיודעת לאטום את הגגות. חשוב לבחור בחברה שיש לה ניסיון רב והיא מציעה מחיר הוגן ללקוחותיה ופועלת בשקיפו מלאה. כמו כן, חשוב לבדוק שחברה כזו עומדת בלוח הזמנים על מנת לוודא שהצוות יגיע בזמן לפני בוא הגשם הבא.

3. מזמינים חברה מקצועית לבדיקה.

אחד הדברים החשובים שיש לעשות כאשר מתחזקים גגות הוא להזמין חברה מקצועית המבצעת איטום גגות, על מנת לבדוק את ליקויי הגגות ולקבוע אם צריך לעשות איטום.

4. מבצעים איטום מקצועי.

לאחר שמתגלים ליקויים בגג, חברה מקצועית צריכה לבצע איטום גגות. איטום שנעשה כראוי, עם חומרים מתאימים ואיכותיים יכול למנוע דליפות ובעיות בתחזוקת הגג בעתיד.

5. עורכים בדיקה תקופתית.

לאחר שמבצעים איטום, מומלץ לקבוע עם החברה זמן לבדיקה תקופתית. הצוות יגיע מדי תקופה על מנת לבדוק את הגג ולראות אם אין צורך לבצע איטום נוסף.

6. מונעים פגיעה בגג.

אחת הדרכים לתחזק את הגג היא למנוע את פגיעתו מלכתחילה. כך למשל, אם יש עץ גבוה המאיים ליפול על הגג או שמצאתם ענפים גדולים מתים על הגג אשר נרקבים וגורמים נזק, חשוב לדאוג לפינוי המפגע הסביבתי. עצים גדולים עלולים לאיים על שלמותו של הגג. מסיבה זו חשוב להקדים תרופה למכה ולפנות אותם.

7. ציפוי נגד קרני שמש.

ישנם גגות שהציפוי שלהם רגיש לקרני שמש. לפיכך, מומלץ לבדוק את העניין ולבצע איטום במידת הצורך.

לסיכום, ראינו עד כמה חשוב לתחזק את הגג שלנו כדי למנוע דליפות ועוגמת נפש רבה. חשוב גם לקרוא לשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה על מנת לבחון את מצבו של הגג, לבצע איטום במידת הצורך וגם לערוך בדיקה תקופתית. כדאי לבחור חברה מקצועית שאפשר לעבוד איתה לאורך זמן.

קרדיט: freepik

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*