7 הפסדים מ-9 משחקים – מכבי אשדוד ממשיכה להתרסק

7 הפסדים מ-9 משחקים – מכבי אשדוד ממשיכה להתרסק

במכבי אשדוד נכנעים לעוד הפסד, השביעי מתוך 9 משחקים ונקברת עוד כמה סנטימטרים במקום האחרון ורעידת אדמה בדמות החלפת מאמן או שחקני חיזוק מתבקשת באופן מיידי, כל שבוע שעובר מקשה על הקבוצה לחזור אם איזשהו סיכוי למקום סביר בליגה, על עלייה העונה ככל הנראה ויתרו בקבוצה וחבל.

הפעם היתה זו מגדל העמק מהמקום התשיעי בטבלה שגברה על אשדוד בתוצאה 75-80 במשחק ביתי. יש שיתרצו את ההפסד בחסרונו של ג׳ורדן כהן אך הסיבה היא עמוקה הרבה יותר, הקבוצה במשבר אמיתי ואשדוד חייבת זעזוע.

נהוג לומר שבמשחק הבא, במקרה הזה נגד רמת השרון אשדוד חייבת לנצח אך מועדון עם יומרות לחזרה לליגת העל היתה חייב לנצח הרבה יותר מ-2 משחקים אחרי 9 מחזורים, אשדוד לא יכולה להתנחם בניצחון פה או ניצחון שם.

אין ספק שהסגל הנוכחי, בהתנהלות הנוכחית לא יכול להביא תוצאות של מהפך, ככל הנראה המאמן עופר רחימי יהיה חייב לפנות מקומו ואין מנוס מלהכניס את היד עמוק עמוק לכיס ולחשוב על 2-3 שחקני חיזוק לפחות שיעשו את ההבדל. כקבוצת דגל של העיר אשדוד אי אפשר יהיה להתבזות להפסדים צורמים למועדונים כמו מגדל העמק, מעלה אדומים, קרית אתא ועוד… יש גבול!

על האווירה באולמות כבר נאמר הכל והתמורה שהקבוצה מעניקה לעיר בתמורה לתקציב הציבורי אותה היא גובה ממנו הופך לנטל, קבוצת כדורסל עירונית אמורה להיות מודל חיקוי לנוער המקומי, אלפי שחקני הכדורסל המתאמנים במחלקות הנוער השונות לוטשים עיניים לקבוצה הבוגרת ומשם חייבת להשתקף מצויינות, גם ספורטיבית וגם ניהולית. וזה לא קורה.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*