6 סוגים של מודעות לסושיאל מדיה שמניבים תוצאות

6 סוגים של מודעות לסושיאל מדיה שמניבים תוצאות

אסטרטגייה אורגנית לסושיאל מדיה היא מעולה, בעיקר בגלל שהיא בחינם. אבל, צריך הרבה כוח אדם, גב כלכלי וזמן כדי להפיץ את התוכן שלכם אל מול העיניים המתאימות. השקעה בסוגים שונים של מודעות בפלטפורמות המדיה השונות תבטיח לכם תוצאות מהירות יותר. עם זאת, ככל שתחום השיווק הדיגיטלי גדל, בחירת המודעה והפלטפורמה הנכונה יכול להיות מאוד מבלבל.

במאמר הזה נדבר על 6 סוגי מודעות שכדאי לכם לשקול לשלב בפרסום ממומן בפייסבוק, באינסטגרם או ברשתות חברתיות אחרות.

  1. מודעות תמונה – Image Ads

סוגי המודעות הנפוצות ביותר ברשתות החברתיות. כמעט כל רשת חברתית תומכת במודעות מסוג תמונה ותוכלו למצוא אותם ב-Feed, בסרגל צד ובבאנרים קופצים. ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, פינטרסט ואינסטגרם – תמונה זו צורת התוכן המובילה. מודעות תמונה מושכות את תשומת הלב של הקהל לגבי המותג או המוצר שלכם. כדי להפיק את המקסימום במודעות תמונה לרשתות חברתיות אתם צריכים להשתמש בתמונות איכותיות, לצמצם את הטקסט בתמונה למינימום ולנסות להתאים את הסגנון במודעה לפוסטים הקיימים ברשת החברתית שלכם. במודעה ניתן לראות מודעת תמונה של חברת EasyCloud המנגישה אחסון אתרים בענן לחברות ובעלי אתרים מישראל.

  1. מודעות וידאו – Video Ads

וידאו הוא כלי שיווקי רב עוצמה ומחקרים מראים שהוא נמצא בשימוש של מעל ל-86% מהעסקים. זה הופך את המודעת הווידאו לאחת מהמודעות היעילות ביותר לשיווק ופרסום באינטרנט. כל פלטפורמת מדיה חברתית גדולה תומכת במודעות וידאו. הם שובי לב מבחינה ויזואלי, מה שהופך אותם ליעילים במיוחד למשוך את תשומת הלב של הקהל שלכם.

  1. מודעות קרוסלה – Carousel Ads

מודעות קרוסלה ברשת חברתית מאפשרות לכם להציג מספר סרטונים או תמונות במודעה אחת. לכל סרטון או תמונה יכולים להיות כותרת, תיאור, קישור וקריאה לפעולה. סוגים אלה של מודעות מאוד פופולריים באינסטגרם ובפייסבוק. ניתן להשתמש במודעות הללו כדי להציג תכונות שונות של מוצר, לספר סיפורי מותג, להציג צילומים מאחורי הקלעים בחברה או כל מוצר או קידום מכירות אחר שמתאים.

  1. מודעות סטורי – Stories Ads

מודעות סטורי מתאימות לרשתות החברתיות אינסטגרם, סנאפצ'אט ופייסבוק. הם מאפשרים לכם לפרסם את המוצרים או השירותים שלכם דרך הסטורי. משך הזמן הקצר של סטורי הופך את סוגי המודעות הללו לאידיאלים עבור מסר חד וברור שניתן להעביר אותו בכמה שניות בלבד. לסטוריז יש חשיפה גבוהה יותר כי הם נמצאים בחלק העליון של העדכונים של משתמשים.

  1. מודעות הודעה – Message Ads

בעוד שרוב סוגי המודעות בסושיאל מדיה מופיעות בפיד או בסטורי של המשתמש. מודעות מסנג'ר (אותם ניתן למצוא בפייסבוק ובלינקדאין) מופיעות בהודעה פרטית למשתמש. משתמשים המעוניינים יכולים ללחוץ על המודעה ולנהל שיחה אוטומטית עם המותג שלכם או שההודעה יכולה להפנות אותם לדפי המוצר או השירות שלכם.

  1. מודעות אוסף – Collection Ads

מודעות אוסף הן מודעות ממוקדות שמחברות כמה תמונות או סרטונים כדי לקדם מוצר או שירות. תחילה בתמונה הראשית תופיע תמונה ראשית של המוצר ולאחר מכן תמונות מוצר קטנות יותר המציגות את הפרטים של התמחור והתכונות של המוצרים או השירותים שלכם. סוגים אלה של מודעות יעילים מאוד ברשתות החברתיות אינסטגרם ופייסבוק.

לסיכום

כמובן שלא כל 6 סוגי המודעות שבמאמר יתאימו לכל עסק בערוצי הסושיאל שבהם הוא עובד. חקרו את הקהל שלכם והבינו באיזה רשתות חברתיות הוא נמצא ואיך ניתן לפרסם לו מודעות רלוונטיות. מדדו את כל ביצועי המודעות שלכם כדי להבין את סוג המודעה שהכי רלוונטי לקהל שלכם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*