6 טיפים ודרכים לשיווק בפייסבוק שחובה להכיר!

6 טיפים ודרכים לשיווק בפייסבוק שחובה להכיר!

בכתבה הבאה נדבר על 6 טיפים לשיווק בפייסבוק. פייסבוק ממשיכה להיות האלופה של אתרי המדיה החברתית. פייסבוק היא המקום מספר #1 שבו חברים מתחברים ומשתפים באינטרנט. יותר מסתם מקום מפגש לחברים, פייסבוק הפכה למקום שבו עסקים יכולים לשווק את עצמם באמצעות מודעות.

בין אם אתה עסק גדול או עסק קטן, פייסבוק היא כלי שיווקי רב עוצמה – זהוי פלטפורמה נהדרת לשמירת קשר עם הלקוחות שלך, לפתח את זהות העסק ולהרחיב את התפוצה של. להלן 6 טיפים שיעזרו לך עם שיווק העסק בפייסבוק:

1. הקמת דף עסקי בפייסבוק

דף פייסבוק הוא כלי שיווקי חינמי נהדר לעסקים. דפים אלה מאפשרים לעסקים להזדהות – לא רק באמצעות רישום הצעות ושירותים של מוצרים, אלא גם על ידי שיתוף קישורים, תמונות או פוסטים בדף ניתן לבצע התאמה אישית בהתאם לאופי העסק.

דף העסק שלך בפייסבוק הוא מקום מצוין לפתח את זהות המותג שלך ולהראות את הצד האנושי שלך. פייסבוק היא המקום שבו אתה יכול לשחרר את העניבה קצת – אל תפחד להיות מצחיק.

שתף תמונות, קישורים, סרטונים, כל דבר, כל עוד הוא מחובר לעסק שלך וזה נראה כמו משהו שקהל היעד שלך ייהנה ממנו.

השתמש בנתוני שימוש של פייסבוק כדי לראות מה הכי עבד עבור הקהל שלך.

קבל עזרה עם השיווק בפייסבוק

2. פרסום בפייסבוק: מודעות ממומנות

פייסבוק מציע צורת פרסום משלה עם מודעות פייסבוק, המופיעות בפיד והעמודות הצדדיות של אתר פייסבוק. מודעות אלה נקראות באופן ספציפי יותר כמודעות Marketplace. הם כוללים כותרת עם עותק, תמונה וקישור קליק לדף פייסבוק, לאפליקציית או לאתר חיצוני.

פרסום בפייסבוק היא טכניקה אפשרית אחת להגדלת לייקים או להנעת קליקים באתר.

תכונות הפרסום של פייסבוק כוללות:

  • פילוח דמוגרפי לפי נתוני משתמש בפייסבוק על גיל, מיקום, השכלה ותחומי עניין.
  • היכולת להגדיר תקציבי מודעות.
  • בדיקות מודעות, שבהן ניתן להפעיל גרסאות מודעות מרובות בו-זמנית כדי להשוות בין עיצובי מודעות והגדרה.
  • כלי מדידת ביצועי מודעות מוכללים.
  • היכולת לפרסם עבור האזור הספציפי שלך- נהדר עבור עסקים מקומיים.

שימוש בפייסבוק כדי להגדיל את ה"לייקים" שלך יכול להועיל מאוד – ברגע שמשתמש אוהב את הדף שלך, הוא הופך למעשה לעוקבים של דף העסק שלך, והפוסטים שלך יופיעו בניוז פיד שלהם בפייסבוק.

התוצאה היא שיותר משתמשים מקיימים אינטראקציה איתך ועם המותג שלך, ויוצרים קשרים שעשויים בסופו של דבר לתרגם להמרות בעתיד.

3. תחרות בפייסבוק

הפעלת תחרויות, הגרלות או מבצעים בפייסבוק היא טקטיקת שיווק נוספת של פייסבוק שיכולה להגביר את המודעות של המותג.

בעת ניהול תחרות פייסבוק, שים לב שלא ניתן לפרבם תחרויות דרך פייסבוק עצמה (כלומר, אינך יכול לבקש לייקים או לגרום לאנשים לכתוב תשובות בתגובות וכו') עסקים חייבים להשתמש באפליקציה של צד שלישי כדי ליצור את התחרות שלהם בפייסבוק, ואז להפנות משתמשים לאפליקציה מדף הפייסבוק שלהם.

4. קידום פוסטים בפייסבוק

פוסטים מקודמים בפייסבוק מאפשרים לבעלי דפי פייסבוק לשלם תעריף קבוע כדי שהפוסטים האישיים שלהם בפייסבוק יגיעו למספר מסוים של משתמשים, מה שמגדיל את התפוצה והמעורבות של אותו פוסט ספציפי.

חלק מהעסקים שאלו – למה אני צריך לשלם כדי להבטיח שהפוסט שלי ייראה על ידי משתמשים שהם העוקבים שלי? אם משתמש אהב את הדף שלי, הוא תמיד צריך לראות את הפוסטים שלי בניוז פיד שלו, לא?

התשובה לשאלה זו היא לא, משום שהיא מניחה שמשתמשים מבלים כל רגע בחיים שלהם בניוז פיד של פייסבוק. למען הבריאות והבטיחות של אוהדי פייסבוק, אנו מקווים שזה לא נכון!

אם העוקב שלך במקרה מסתכל על הניוז פיד שלו כשאתה מפרסם את הסטורי שלך, סביר להניח שהוא יראה אותו, אבל גם אז אין התחייבות לכך. כאן נכנסים פוסטים מקודמים – זה מעלה את הסיכויים שלך להיראות בניוז פיד של משתמשים. פוסטים מקודמים בפייסבוק מוצגים לאוהדים קיימים, עם אפשרות נוספת להגיע לחברים של אוהדים.

5. פייסבוק Open Graph

פייסבוק Open Graph מאפשר לעסקים לתייג פעולה של משתמש באמצעות האפליקציה שלהם. מיליארדי אינטראקציות מתפרסמות ב-Facebook Open Graph מדי יום.

עסקים יכולים ליצור אפליקציות של צד שלישי שמתחברות למשתמש ומפרסמות הודעה בפייסבוק כאשר משתמש מבצע פעולה ספציפית עם האפליקציה. פוסטים יכולים להציע למשתמשים "להקשיב", "לטעום", "לקרוא" – זה תלוי בעסקים.

Spotify היא דוגמה מצוינת לאופן שבו Open Graph הופך לכלי שיווקי רב עוצמה בפייסבוק.

הכל מתחיל בשורת התחברות לפייסבוק.

שימו לב שמשתמשים מקבלים מגוון אפשרויות – הם יכולים לאהוב את השיר שמאזין לו, להאזין לשיר בעצמם או לסמן בו כמועדף בספוטיפיי.

פעולות גרף פתוחות כאלה הן ייחודיות מספיק כדי להתבלט מהטירוף העמוס של הזנת החדשות של המשתמש.

6. פייסבוק רימרקטינג

פייסבוק רימרקטינג מאפשר למפרסמים להציג מודעה למבקרים שביקרו באתר שלהם בעזרת פייסבוק פיקסל. באמצעות פרסום רימרקטינג מפרסמים יכולים לפלח קהלים בהתבסס על נתוני היסטוריית אינטרנט – כאשר משתמש מבקר בדף מוצר באתר קמעונאי, אך אינו מצליח לבצע רכישה, הקמעונאי יכול להציג מודעה לאותו משתמש בפייסבוק עם Facebook Retargeting.

הכתבה נכתבה בשיתוף חברת Kiryatech Digital Solutions פתרונות דיגיטליים לעסקים.

לעוד מידע על שיווק העסק בפייסבוק ושיווק העסק בכללי הכנסו לאתר שלנו בכתובת kiryatech.com

צילום: freepik

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*