5 עובדות שיש לדעת שבוחרים תאורה למטבח

5 עובדות שיש לדעת שבוחרים תאורה למטבח

כיום ניתן למצוא גופי תאורה עמידים למים

המטבח נחשב לליבו של הבית האזור בו אנו מבשלים ומארחים חברים ובני משפחה. המטבח הוא המקום המאפשר לנו להוציא לידי ביטוי את כל התשוקות שלנו וליהנות מזמן איכות עם חברים ובני משפחה תוך הכנת מתכונים מושקעים העוברים מדור לדור ומאפשרים לנו לבלות זמן איכות עם האנשים החשובים ביותר בחיינו.

מלבד ההשקעה בעיצוב המטבח, קיימת חשיבות עליונה להתאים את התאורה המתאימה ביותר כך שיהיה ניתן ליהנות מחלל כיפי לאירוח בני משפחה וחברים.  טרם תבחרו גופי תאורה עבור המטבח העובדה הראשונה שיהיה עליכם לדעת היא כי ישנם גופי תאורה עמידים למים אשר ניתן לעשות בהם שימוש לחלל המטבח. באמצעות הגופים הללו ניתן  לבחור אופציות רבות לעיצוב התאורה בחלל המטבח.  העובדה השנייה היא תכנון מיקום התאורה ביחס לעיצוב חלל המטבח. רגע לפני שאתם בוחרים תאורה לחלל המטבח הקדישו מחשבה לביצוע בדיקה של המקומות השונים במטבח בהם אתם צריכים תאורה.

ישנם מספר מקומות בהם יש צורך בתאורה כמו למשל מעל משטחי העבודה וכן מעל לכירי הבישול וכן באזור באזור של חללי האחסון. יש לציין כי כיום קיימים מטבחים מעוצבים המאפשרים שילוב של תאורה מובנית המסייעת לעבודה טובה יותר באזור המטבח.

הקפידו להתאים את התאורה לבישול

עובדה שלישית וחשובה לא פחות היא התאמה של התאורה לבישול. ההמלצה היא לבצע התאמה של גופי התאורה לבישול על מנת ליהנות מזמן העבודה במטבח. חשוב ביותר כי גופי התאורה יאירו על הנקודות החשובות ביותר וכך התאורה תשפוך אור על האזורים במטבח. באמצעות התאמת התאורה לבישול יהיה ניתן לשים לב לכלל האזורים במטבח והתוצאה תבוא לידי ביטוי באמצעות בישול מוקפד.

עובדה רביעית קשורה בבחירת גופי תאורה מעוצבים. בשנים האחרונות ניתן לראות שלל גופי תאורה מעוצבים לחלל המטבח אשר משדרגים באופן ניכר את השהייה במקום והופכים אותו למקום אשר נעים לשהות בו. כיום ניתן להבחין במספר רב של גופי תאורה מעוצבים כגון גופי תאורה תלויים או גופי תאורה צמודים. חשוב ביותר לבחור את גופי התאורה בהתאם לסגנון העיצוב של המטבח שלכם על מנת ליהנות מהרמוניה בחלל המטבח.

ההמלצה היא לבחור גופי תאורה אשר ישתלבו עם התאורה בחלל הסלון בשל העובדה כי מדובר במקומות צמודים אחד לשני. השילוב של תאורה לסלון וחלל המטבח תאפשר יצירת הרמוניה בבית.

הקפידו לבחרו גופי תאורה חסכניים ופרקטיים

העובדה החמישית היא בחירת תאורה למטבח תוך שיקולים חסכניים ופרקטיים. ההמלצה היא לבחור גופי תאורה פרקטים ושימושיים באופן בו גופי התאורה יאירו על משטחי העבודה בצורה האידיאלית ביותר. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט גופי תאורה מרשימים לחלל המטבח, אבל לצד היופי יש לחשוב גם על נוחות והתקנה נכונה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*