5 כללים לרכישת מטבח כפרי לבית מבית נגריית הבוטיק של "מטבחי דניאל"

5 כללים לרכישת מטבח כפרי לבית מבית נגריית הבוטיק של "מטבחי דניאל"

כשאתם רוכשים מטבח כפרי – מאד חשוב להקפיד על עיצוב נכון ומלוטש, כזה אשר יספק את כל המוטיבים החדים ביותר שיצביעו על המטבח כאותנטי. במאמר שלפניכם אנו מספקים את הטיפים החמים ביותר עבור עיצוב מטבח כפרי. קריאת טיפים אלו תבטיח לכם כיוון נכון בעיצוב מטבח כפרי מלוטש ביותר.

ביסוס המטבח הכפרי על פרזול ודלתות – יתרון

עיצוב זה מסמל יותר מכל את העיצוב הכפרי. כאשר כל ארון מורכב מ- 1-2 דלתות ולצידן ידיות, כאשר מסביב לכל מדף יש מסגרת מתכתית או מפלסטיק, וכאשר כל עמדת עבודה ואי למטבח מוקף במעטפת, אתם מבססים התחלה של עיצוב כפרי. בכללים הבאים נלמד מה לעשות בשביל להפוך נוסחת עיצוב זו לכפרית ולא לאותנטית מסוג אחר בדמות הבורגנית העתיקה.

מעוניינים שהמטבח ייראה כפרי ולא בורגני עתיק? השתמשו בפרזול עגול או על טהרת העלרוד

צורות עגולות שימשו מאז ומעולם להדגמת עיצוב כפרי. כשעמדת העבודה והמדף מוקפים במסגרת גליליות, כשהארון מכיל משקופים גליליים ויש לו ידיות עגולות זה מחזק מאד את העיצוב הכפרי. בידיות – חשוב מאד להבדיל בין הטלסקופיות לגדולות, ועל כן נרחיב בכלל הבא.

התאמת האובייקטים בחדר לפרספקטיבה שלו – חובה

אם אתם מעצבים חדר גדול, לא רק שתצטרכו לפרזל את הארונות והמדפים, תצטרכו לבחור אותם בקנה מידה גדול שיתאים לגודל החדר. לדוגמה, ידיות אורך בצורת גליל. לעומת זאת, אם המטבח קטן מומלץ שהפרזול יהיה ממש קטן ומינימלי, בדמות ידיות טלסקופיות זעירות בצורת עיגול לכל ארון ומגירה, משקוף דק לכל ארון ושבלונה דקה מסביב לכל מדף. בדרך זו אתם נמנעים ממצב של בליטות יתר או חוסר השפעה דקורטיבי של חלקי המטבח.

בחירת טקסטורה עיצובית כפרית – יתרון

אם אתם בוחרים מטבחים כפריים בצבע חום, למה שלא תבחרו אותם בטקסטורת עץ אותנטית? מטבחים לבנים יוכלו להיבחר בפורמט פרובנס בסגנון השמנת הכהה, ואפילו מטבחים כפריים בצבע שמסמל יותר מכל בהירות ומרחב, כמו ירוק, יכול להיבחר בטקסטורה המסמלת עיצוב כפרי.

מטבחי דניאל – המטבחים הכפריים שלכם ובשבילכם

אנו בחברת מטבחי דניאל נגריית מטבחים מתכננים עבורכם מטבחים כפריים בהתאמה אישית. מומלץ להגיע לצוות המכירות בחברה ולעצב לעצמכם מטבח כפרי מן האגדות. מטבחים כפריים מבית מטבחי דניאל יזרימו דם חדש לבית שלכם ויספקו את כל הנדרש בשביל עיצובו המלוטש!

למידע נוסף אודות המטבחים של חברת מטבחי דניאל צרו עמנו קשר עוד וקבלו הצעה שלא תוכלו לסרב לה.

מטבחי דניאל – מעצבים חוויות לחיים.

צילום: shutter stock

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*