5 דקות מאשדוד

5 דקות מאשדוד

למרות שאשדוד היא מטרופולין אזורי וכל הסביבה בדרך צורכת את מרבית השירותים כאן אצלנו באשדוד ישנן מספר אטרקציות שנמצאות במרחק 5 דקות נסיעה מאשדוד ושווה מאוד להתייחס אליהן. המדור ״5 דקות מאשדוד״ יסקור חלק מהן ויביא כאן באתר את האטרקציות המעניינות:

מרכז המבקרים ״כד בני דרום״

מרכז המבקרים "כד בני דרום" מציע פעילות ייחודית לכל המשפחה בחגי תשרי: מסע משובח המלווה את מוצרי המפעל האיכותיים מן העץ ועד לצלחת. מרכז המבקרים מלווה את מפעל "כד בני דרום", הוותיק והמומחה בייצור שמן זית ומוצרים מן הטבע (הממוקם במושב בני דרום). המפעל מייצר שלוש קטגוריות מוצרים: ירקות מוחמצים, ממרחים וירקות קלויים אנטיפסטי.

חוויית הביקור במרכז "כד בני דרום" משלבת בתוכה גם פעילויות אקטיביות ומשחקים לילדים כמו "מלחמה" הנוסטלגי, "מצא את המטמון" וסודוקו להורים. ניתן גם ליצור צנצנת זיתים ייחודית למפעל, וליהנות בעזרתה מן החוויה גם בבית. באזור מרכז המבקרים ניתן גם ליהנות מחוות היביסקוס בכפר ורבורג, כ-600 סוגי היביסקוס צבעוניים ושונים ובנוסף סיור במרכז המבקרים בנמל אשדוד.

  1. הסיור יכלול את החוויה שבייצור שמן זית בבית הבד הישן, ממש כמו פעם ובהמשך לכך סיור לבית הבד המודרני וצפייה בסרט על תהליך ייצור מוצרי המפעל. ולבסוף עבודת יצירה בתוספת תשלום סמלי (7 ₪) של צנצנת זיתים אישית שניתן לקחת הביתה.
  2. מיועד לגילאי שנתיים ומעלה.
  3. ילד: 15 ₪. מבוגר (מגיל 13): 9 ₪.  עבודת יצירה, כאמור, בתוספת תשלום של 7 ₪.
  4. א' – ה', חול המועד ואיסרו חג: 10:00-17:00.ימי ו' וערבי חג: 9:00-13:00. המרכז אינו פועל בשבתות וחגים.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*