5 דברים שכדאי לקחת בחשבון עם צילומי החתונה

5 דברים שכדאי לקחת בחשבון עם צילומי החתונה

חייכו, מצלמים אתכם! רגע לפני שאתם מפגינים אהבה למצלמה, קחו גם אתכם לדרך 5 טיפים מעולים לצילום אלבום טרום החתונה:

1.בקיץ, עדיף להצטלם בחלל סגור

אז נכון שמדובר על עונת האירועים החמה ביותר, אך מדובר על עונה פשוט חמה! צילומים תחת כיפת השמיים אמנם מייצרים תוצאות נפלאות, בין היתר הודות לתאורה הטבעית. עם זאת, קחו בחשבון כי בין החודשים יוני לספטמבר, שעות הצהריים בהן אתם מצטלמים בצילומי טרום החתונה מאד חמות. התוצאה? איפור שזקוק לתיקונים, תסרוקת שנהרסת וגם כתמי זיעה שלא מחמיאים להופעה הכוללת. העדיפו סט צילומים בחל סגור, כמו מלון יוקרתי או בר טרנדי.

2.וכן, גם בחורף כדאי להימנע מצילומי חוץ

צילומי החוץ יכולים מצד אחד לספק לכם אלבום חתונה מרהיב, אך הם מגלמים בתוכם גם סיכון. ההמלצה על פי רוב היא לקיים את צילומי החוץ בסתיו ואביב. בחורף ובקיץ? כדאי למצוא חלופות אחרות. בחורף כאמור, הסיכון גדול עוד יותר מאשר בקיץ, שכן מגע של בוץ בשמלה, גשם פתאומי ואפילו רוחות – כל אלו יכולים לשבש את סשן הצילומים ובעיקר לפגוע בהופעה שלכם.

3.חשבו את המרחק שבין לוקיישן הצילום למתחם האירועים

תכנון לוח זמנים יכול לעשות לכם סדר ולארגן עבורכם את יום החתונה בצורה אידיאלית. כשאתם בוחרים את הלוקיישנים בהם תצולמו לפני ההגעה אל גן אירועים במרכז, חשוב שתיקחו בחשבון גם את השעות הפקוקות. הצילומים שלכם מתחילים לערך בשעה 14.00 ואתם עתידים לסיים אותם כעבור שעתיים לערך. בחישוב פשוט? אלו השעות העמוסות ביותר בכבישים. לכן, תנו עדיפות ללוקיישנים הסמוכים למתחם האירועים בו אתם מתחתנים, כך שתוכלו פשוט ליהנות מהדרך ולהגיע בזמן אל קבלת הפנים שלכם.

4.היצמדו לצילום יותר טבעי ופחות מבויים

המטרה היא שצילומי הזוגיות שלכם יהיו רלוונטים – גם בעוד מספר שנים. כל עוד תבחרו בקו צילום טבעי יותר, כך תוכלו להביט בחיוך על האלבום גם בעוד כמה שנים ולהרגיש כאילו והוא צולם רק אתמול. עם זאת, צילום מבויים יותר שלאורכו הצלם מנחה אתכם לאן להסתכל ואיך להסתכל, יוצר תוצאה מעט מגוחכת ולא מחמיאה.

5.תנו עדיפות למספר לוקיישנים

בכדי שתמונות הזוגיות שלכם יהיו כמה שיותר מגוונות, כדאי לבחור בשני לוקיישנים שונים. דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא לבחור בלוקיישן אחד אך מאד ורסטילי – כך שתהיה אשליה כאילו והתמונות צולמו בלוקיישנים שונים לחלוטין. לדוגמא: צילומים בלובי מפואר של מלון, אך גם על גג המלון המשקיף על כל העיר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*