35 מדליות למעצמת הקראטה של אשדוד

35 מדליות למעצמת הקראטה של אשדוד

אליפות ישראל לבוגרים וילדים התקיימה בהיכל הספורט מקיף ז', העיר אשדוד נחשבת מעצמת קראטה בעיקר, בזכות המסורת והמאמנים הטובים שלה, המצליחים להוביל את הספורטאים לעבר הפודיום שנה אחר שנה תחרות אחר תחרות ולהיות תמיד בין המובילים בישראל.

את התחרות פתח בדברי שבח והלל מ"מ ראש העיר מר בוריס גיטרמן, יו"ר החברה העירונית וברך את כל העושים במלאכה ואת דינה לונצ'יץ על זכייתה במקום שני באליפות אירופה.

קראטה1

את האולם צבאו מאות רבות של אוהבי הקראטה, קהל חם ואוהד מדימונה בדרום ועד נהריה בצפון שפקד את האולם מהבוקר ועד השעות המאוחרות.

למעלה מ-550 ספורטאים, בוגרים וילדים השתתפו במהלך כל היום על ארבע זירות שונות התנהלה התחרות והמתחרים הובילה אוירה של חג.

אשדוד, העיר המארחת, חזרה עטורה בפרסים ליתר דיוק עם 35 מדליות, מתוכם 14 מדליות זהב כשלמקום השני חמש מדליות זהב בלבד, המשמעות, מועדון הקראטה בעיר אשדוד מוביל בפערים משמעותיים מול כל המועדונים המובילים בישראל.

DSC_0778

שלושה שופטים הגיעו מאירופה לסייע למערך השיפוט וזאת כדי שהתחרות תהיה הוגנת לכולם.

במקצה הבוגרים הקבוצה זכתה ב-3 מדליות זהב אחת כסף ו-3 ארד, מדובר בהצלחה אדירה. מדובר בתחרות חזקה וקשה ביותר.

הזוכים בזהב מקבוצת הבוגרים האשדודית ,דינה לונצ'יץ, אורי לוינשטיין, יונתן קוטרמן, מקום שני רויטל נרודיצקי ושלישי , רויטל סורוקר ירון ביטון ואופיר אימס.

DSC_0953-(1)

במהלך היום הגיע ,ראש העיר דר' יחיאל לסרי , לברך את הספורטאים וההורים ד״ר לסרי התרשם מאוד מכל הנעשה בספורט הקראטה בעיר אשדוד, קיבל הסברים על מהלך התחרות, וביקש להזמין את הספורטאים של מכבי אשדוד לישיבת המועצה.

מר יורם אסרף מנכ"ל רשות הספורט הגדיל לעשות וביקש לקיים את אליפויות ישראל כל שנה בעיר אשדוד. איגוד הקראטה בישראל ,ישמח לקיים את האירועים שלו בעיר אשדוד שיודעת לארח בצורה נפלאה וחמה, תודות לאנשי הרשות והחברה העירונית.

משה-בוחניק-650

בחודש פברואר 2018 התקיימה אליפות אירופה לנוער וu21    בסוצ'י שברוסיה .

הספורטאית ,דינה לונצ'יץ ,הוכתרה סגנית אלופת אירופה לשנת 2018  בקרבות בגילאי  18-21 במקצה 68 ק"ג +,  דינה, ניצחה מדורגות בעולם ולכן זה נותן רוח גבית להמשיך וללחוץ ולדחוף קדימה, מדליית הכסף הראשונה לישראל ל 2018 הצלחה כבירה לספורטאית ולישראל.

DSC_0589

דינה לונצ'יץ בת 18 בלבד זקוקה לספונסר ,יש לה את כל הכישרון והפוטנציאל על מנת להגיע  למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 .בהצלחה!

קרדיט צילום: שחר בן זינו

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*