200 דגלי ענק – מעשה ילדי הגנים להתפאר

200 דגלי ענק – מעשה ילדי הגנים להתפאר

200 דגלי ענק למדינה

יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל הביא לפרץ של רגשות אהבה למדינה. זה התחיל בדגל הגדול שיצרו הגולשים בים, המשיך ביוזמות מיוחדות של תלמידים בבתי הספר והיום באו ילדי הגנים והוכיחו שהם יודעים לאהוב יותר מכולם.

יוזמה שהחלה בתחילת השנה הגיעה היום לסיומה המרגש עם תלייתם של כ-200 דגלי ענק סביב הגדר המקיפה את פארק אשדוד ים. היוזמה המיוחדת של גני הילדים החלה בביקור של 13 הגננות המובילות בכנסת ישראל, וקבלת מזוודה מיוחדת ובה אוצרות של ממש. "המזוודה הכילה תעודות ומסמכים, תמונות וחומרי עזר מתולדות מדינתנו הצעירה, מיום שכמה ועד היום, על מנת שנלמד את ילדי הגן על מדינת ישראל" אומרות הגננות ומזכירות שהיה זה במסגרת תכנית שנתית לרגל חגיגות ה-70 למדינה.

הגננות המובילות הן גננות העומדות בראש אשכול גנים, מנווטות ומרכזות את הפעילות של גני האשכול ומייצרות יחד עם הגננות וצוותי הגן מערכי פעולה ויוזמות חינוכיות מיוחדות. המזוודה הנ"ל עברה בין הגנים וכך נולד הרעיון ליצירת דגלי לאום. ילדי הגן וצוותי החינוך יצרו מאל-בד, חומרי עבודה וצבעים דגלי ענק בגודל 2.70 מ' על 1.20 מ'.

לאחר שהושלמו העבודות וכל הילדים יכלו להתרשם מעבודתם המוצלחת, הדגלים נאספו ע"י הגננות המובילות והיום הן התכנסו במתחם הפארק וביחד עם צוות עובדי הפארק תלו את הדגלים סביב הגדר המקיפה את הפארק.

"לבד מהיות המיזם מחווה למדינת ישראל ולציון 70 שנה לעצמאותה, הילדים למדו על המדינה, הטמיעו את הרעיון שגם מדינה חוגגת יום הולדת והביעו את אהבתם אליה" אומרות הגננות המובילות ומודות לכל מי שנטל חלק במיזם, מתחילתו ועד סופו המוצלח.

במחלקת גני הילדים מברכים את כל צוותי הגנים, את הגננות המובילות ואת מפקחות משרד החינוך על היוזמה המרגשת ובמיוחד על שיתופי הפעולה הפוריים המניבים הישגים יפים למערכת החינוך בגיל הרך וליוזמות כל כך מיוחדות.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*