3 סיבות למה דיסק און קי הוא בדיוק המתנה שאתם מחפשים

3 סיבות למה דיסק און קי הוא בדיוק המתנה שאתם מחפשים

כל סיבה בזכותה אנו זוכים לקבל מתנה חדשה, היא סיבה למסיבה. העניין הוא, ואל תנסו להכחיש, שלפעמים אנו מקבלים מתנות שפשוט אין לנו מה לעשות איתן. אלו מעלות אבק בפינת החדר כעבור זמן מה, ואף מושלכות לאשפה. היינו מעוניינים לקבל מתנות יעילות ותר שישמשו אותנו לאורך זמן. דוגמא אחת למתנה כזו היא דיסק און קי ולא רק בגלל כמות הזיכרון שהוא אוצר בתוכו. כיום קיימות אופציות עיצוביות נפלאות לדיסק און קי שהופכות אותו לקישוט עיצובי על מחזיק המפתחות, תיקים, ועוד.

דיסק און קי מעוצב

אתם בטח תוהים על מה אנחנו מדברים ומיהו אותו אדם שישמח לקבל דיסק און קי במתנה. ובכן, הרשו לנו להסביר ולתת לכם מספר דוגמאות בהן זיכרון נייד יוכל לשמש כמתנה נהדרת;

  • למשוך לקוחות וליצור שת"פים – כל חברה שמכבדת את עצמה תשתתף מידי פעם בכנסים עסקיים וירידים גדולים. המטרה היא למשוך לקוחות ושיתופי פעולה אופציונליים ואחת הדרכים לעשות זאת היא לחלק מתנות קטנות לכל מי שניגש אליכם. אם המתנה ממותגת ובולטת, אחרים שיראו אותה בידיהם של אחרים יסתקרנו ויגשו אחריהם. דיסק און קי הוא מתנה לא רק בולטת אלא גם יעילה, ואלו שיגשו אליכם יידעו שמסתתר כאן מוח שלא סתם מבקש לתת מתנות כדי למשוך לקוחות, אלא גם משקיע בהן מחשבה.
  • מושלם לסטודנטים – יש לכם חבר או חברה שמתחילים בקרוב ללמוד באקדמיה? הדיסק און קי שתעניקו להם יהפוך לחבר הכי טוב שלהם ובו יוכלו לשמור את כל חומרי הלימוד, העבודות והסיכומים שלהם ולהיות בטוחים שהם לא יאבדו. כפי שכבר ציינו, הזיכרון הנייד יכול להיות מעוצב ואפילו עם ברכה קטנה או מילת מוטיבציה.
  • צוות העובדים – מידי פעם, חשוב להעניק לצוות העובדים מתנה קטנה שתזכיר להם עד כמה אנחנו מעריכים אותם. דיסק און קי מעוצב עם לוגו החברה הוא ממש לא עוד מתנה שתעלה אבק במגירה שלהם במשרד.

אין אחד שלא ישמח לקבל מתנה שהיא גם מעוצבת וגם יעילה

ביננו, אתם ממש לא רוצים לתת מתנה שאתם יודעים שלא ייעשה בה שימוש. הרי בסופו של דבר השקעתם כל כך הרבה מחשבה ומאמצים בבחירתה, ואתם הכי רוצים בעולם לראות את הנמען שלכם נהנה ממנה ואפילו משתמש בה. אם כבר להשקיע מאמצים ומחשבה, למה לא להשקיע אותם במתנה שניתן לעשות בה שימוש לאורך זמן? דיסק און קי הוא בדיוק המתנה שאתם מחפשים והוא יוכל להגיע במגוון עיצובים; מעץ, עם לוגו, עם תמונה מודפסת והאפשרויות עוד רבות. זה הזמן לשים סוף ללבטים! הבחירה הרבה יותר קלה ופשוטה ממה שנדמה לכם. אז בפעם הבאה שאתם זקוקים למתנה מקורית, פנקו אותם בדיסק און קי חדש ומעוצב!

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*