3 טיפים למריחת מסקרה

3 טיפים למריחת מסקרה

שימוש נכון במסקרה מבוסס על מריחה של שני הצדדים, החלפת צבעים לעיתים קרובות והימנעות ממריחות-יתר. רוצה לדעת איך עושים את זה? הנה כל הטיפים החשובים

מסקרה מסוגלת לשנות בתוך שניות ספורות את המראה הכללי וסגנון האיפור. השימוש במסקרה חוצה גילאים, עונות והעדפות ואין כמעט אישה שלא מחזיקה בתיק האיפור מוצרים איכותיים מן הסוג הזה. מצד שני, הרבה נשים עושות טעויות כאשר הן מורחות מסקרה וכך הן מוצאות את עצמן עם מראה לא טבעי.

המטרה של מריחת מסקרה היא כמובן להדגיש את מראה הריסים ואורכם, מבלי להיראות מאופרת יתר על המידה. בדיוק בגלל זה צריך להשתמש בעצות הבאות:

  1. מרחי גם את הצד השני

מריחת החלק הקדמי של הריסים במסקרה היא הפעולה הבסיסית והפשוטה ביותר. הסוד הוא במריחת הצד השני של הריסים, לצורך יצירת אפקט עיבוי. כל מה שצריך לעשות בשביל זה הוא להביט למטה בזהירות הנדרשת, למרוח את המסקרה על הצד הפנימי ולהגמיש את פרק כף היד כדי להגיע אל הקצוות ולהוסיף עוד נפח.

שיטה אחרת ליצור נפח נוסף ולמסגר את העיניים היא להשתמש בראש המברשת ולהעביר אותה קרוב לעפעפיים. זה מדמה את האפקט של אייליינר ומעניק לא רק נפח אלא גם ערך מוסף לשימוש הסטנדרטי במסקרה.

  1. החליפי צבעים

התחרות בין חברות הטיפוח והקוסמטיקה פועלת לטובת הלקוחות ובין היתר באה לידי ביטוי במגוון רחב מאוד של מוצרים חדשים. כך למשל ניתן כיום להשיג מסקרה בהמון צבעים ואפילו בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. המחיר של המסקרה נמוך מכפי שנהוג לחשוב ולכן אין שום סיבה להסתפק בגוון אחד בלבד.

אפשר לנסות בכל יום מסקרה בגוון מעט שונה ולהתאים אותה לבגדים ולמצב הרוח. העצה הכי חשובה בהקשר הזה היא לא לשכוח להוריד את המסקרה יחד עם האיפור מדי ערב, על מנת שכבר בבוקר ניתן יהיה להתחדש בגוון מרענן ובלי שאריות מאתמול.

  1. אל תמרחי יותר מדי

הכלל לפיו "כל המוסיף גורע" תקף גם בעולם הקוסמטיקה והטיפוח. חשוב לא למרוח שכבות רבות מדי של מסקרה ואין צורך להכניס ולהוציא את המברשת יותר מדי פעמים לפני השימוש. משחק רב מדי עם המברשת יגרום לכך שהמסקרה תתייבש וייווצרו בה גושים, שימרחו על הריסים מבלי שבכלל נהיה מודעות לכך.

כמו כן, מריחה מוגזמת של יותר מדי שכבות מסקרה תספק תוצאה לא מחמיאה. הריסים ייראו דבוקים והאיפור המוגזם יפגע במראה הכללי. במידה ואינך בטוחה מתי להפסיק, תוכלי לעצור לכמה שניות בין כל מריחה של שכבת מסקרה. הסתכלי במראה על מנת לראות את התוצאה והחליטי בהתאם האם להוסיף שכבה נוספת. קחי את הזמן כדי לבצע את הפעולה לאט ואל תמרחי את המסקרה עם האצבע.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*