3 חשודים נעצרו ונתפסו עם אקדח, רכיבים אלקטרוניים ואמצעי זיהוי ביטחוניים

3 חשודים נעצרו ונתפסו עם אקדח, רכיבים אלקטרוניים ואמצעי זיהוי ביטחוניים

משטרת ישראל סיכלה אמש כוונותיהם של חברי כנופיית פשיעה בעיר אשדוד, להוציא לפועל ניסיון פגיעה על רקע פלילי – 3 חשודים נעצרו בדירת מסתור ונתפסו אקדח עם תחמושת, רכיבים אלקטרוניים ואמצעי זיהוי ביטחוניים.

פעילותה של היחידה המרכזית במרחב לכיש של המשטרה, נמשכת כל העת על מנת לסכל פיגועים על רקע פלילי, ופגיעה באזרחים חפים מפשע.

במסגרת חקירה סמויה שהתנהלה בימ"ר, עלה החשד כי בכוונתם של חברי כנופיית פשיעה בעיר אשדוד, להוציא לפועל ניסיון פגיעה באדם אחר בטווח הזמן הקרוב, ועל כן פעלו בלשי הימ"ר להכין תכנית מבצעית שמטרתה לסכל את אותה התארגנות, לעצור את החשודים ובכך למנוע פגיעה בחיי אדם.

אמש, פשטו בלשי הימ"ר יחד עם לוחמי יס"מ לכיש ויחידות מחוזיות, על דירת המסתור בה שהו החשודים בעיר אשדוד, 2 מהם נעצרו בתוך הדירה, בעוד שהחשוד השלישי ניסה להימלט תוך שקופץ בין מרפסות הבתים, עד שנתפס ונעצר כשהוא מסתתר בתוך ארון חשמל בבניין.
בתוך הדירה איתרו השוטרים כובעי זיהוי עם הכיתוב 'בטחון', טלפונים ניידים ורכיבים אלקטרוניים שעפ"י החשד היו אמורים לשמש להרכבת מטעני חבלה.

במקביל לפשיטה, תפסו השוטרים אקדח ותחמושת שעפ"י החשד הוסתרו ע"י אחד החשודים, והיו אמורים לשמש את החשודים בפעילותם הפלילית.

3 החשודים (17-20, אשדוד), הובאו לחקירה ביחידה המרכזית בלכיש, והיום הם יובאו בפני בימ"ש השלום בבקשה להאריך את מעצרם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*