200 פלוס – יניב אהרון

200 פלוס – יניב אהרון

200 לייקים על פוסט אחד הוא לא משהו מובן מאליו ואנחנו, כאנשי רשת יודעים להעריך כמות כזו, הפוסטים שנצוד במרחבי הרשת שיעברו את סכום 200 הלייקים יהפכו במדור ״200 פלוס״ לאייטמים מפרגנים.

יניב אהרון:

מספר לייקים בעת כתיבת האייטם: 246 לייקים

  • 229 לייקים
  • 15 אהבה

הטקסט של הפוסט:

בשנת 2014 פתחתי משרד עורכי דין קטן.

עבדנו בו: אני כמנכ"ל, העסקתי את עצמי כמזכיר/ה, וגם אותי מנהל אדמיניסטרציה.

זה קרה אחרי כ- 4 שנות עבודה בלשכת ראש העיר באשדוד. 
הייתי אז עוזר ראש העיר והחלטתי לצאת לדרך חדשה. כמובן, לא לפני שקיבלתי את ברכתו של ד"ר יחיאל לסרי שהיה בזמנו הבוס שלי והווה עבורי דמות להשראה ולהרחבת אופקים.

שאלו כולם אם אני מטורף. עוזב את העירייה? מה תעשה? איך תתפרנס? תעזוב כזה תפקיד מכובד עם משכורת טובה ותנאים?

ואצלי השינוי היה בלתי נמנע. הוא התחיל מהבטן – משם עבר לראש – ואחרי זה זרם לידיים שלקחו גרם אחד של רעיון ויצקו טונות של עשייה.

מהרגע הראשון שפתחתי את המשרד הקטן הרגשתי ברכה. כבר בהתחלה הכרתי את נטלי ועד מהרה התחתנו ובנינו זוגיות מקסימה.

הברכה הגיעה גם מהאנשים המיוחדים שליוויתי לאורך השנים האחרונות. הלקוחות שלי. הם פשוט משאירים אותי כל פעם ללא מילים – כל כך הרבה אהבה והערכה אני מקבל מהם – אי אפשר להסביר את זה.

המשרד החל אט אט לגדול, העסקתי עורכי דין תחתיי, והסוגיות המשפטיות התרחבו, התגוונו, והסיפוק והאתגר באו יחד עמן.

השנה קרה משהו גדול ומשמעותי עוד יותר – התמזגות.
במהלך הדרך הכרתי עורך דין מוכשר – עו"ד דני גל. דני עבד באותה קומה, והיה מזמין לקפה מידי פעם, תוך כדי היינו מקשקשים על הא ו- דא, ומצאנו שיש בנינו יותר מ- הא ו- דא והמכנה המשותף שלנו רחב עד כדי רצון להרחיב את הפעילות העסקית והמקצועית ביחד.

בחודש מאי 2017 התמזגו המשרדים. משרד יניב אהרון ומשרד דני גל התמזגו והקמנו את אהרון-גל ושות' משרד עורכי הדין הראשון מסוגו באשדוד המשלב התמחות מקצועית בתוך מחלקות בוטיק ומעניק טיפול אישי ומקצועי ללקוחות. עד מהרה הצטרפו אלינו שותפים נוספים לדרך והמשרד החל לפעול ולהוכיח את היתרונות שבו.

פתחנו את המשרד החדש במקום הכי נכון שיכלנו לבקש – ממש בכניסה לקניון סימול, בבניין ביטוח לאומי, הטאבו והוצאה לפועל באשדוד ועוברים דרכנו אלפי אנשים בכל יום אשר נחשפים למיקום של המשרד ולתחומי העיסוק שלנו.

כיום אנחנו 6 עורכי ועורכות דין, ונמנים בין המשרדים המתפתחים באשדוד. המשרד מטפל בנושאים רבים ומגוונים לרבות: מקרקעין, תכנון ובניה, משפחה, ירושה, נזיקין, ביטוח לאומי, הוצאה לפועל, דיני עבודה ומעניק שירותי גישור ונוטריון. בכל יום נקרים לדרכנו סוגיות מעניינות ומאתגרות אשר מטופלות במקצועיות עבור לקוחותינו.

בתקופה הזו של השנה אומרים תכלה שנה וקללותיה ותחל שנה וברכותיה. אני רק יכול לדמיין את הברכות שמזמנת לנו השנה החדשה, ואסיר תודה על אלו שבאו בשנה החולפת.

מתחייבים להמשיך לעמוד, לייצג ולהגן על לקוחות המשרד, ולעשות את זה הכי טוב שאנו יודעים.

שנה טובה וברכת חגי תשרי נפלאה לכולם.

יש לכם גם אייטם שווה? תייגו אותנו או שלחו קישור ל- [email protected]

200פלוסש

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*