200 פלוס -דאדי דלאל

200 פלוס -דאדי דלאל

200 לייקים על פוסט אחד הוא לא משהו מובן מאליו ואנחנו, כאנשי רשת יודעים להעריך כמות כזו, הפוסטים שנצוד במרחבי הרשת שיעברו את סכום 200 הלייקים יהפכו במדור ״200 פלוס״ לאייטמים מפרגנים.

דאדי דלאל:

כמות לייקים בעת כתיבת האייטם: 338

  • 305 לייקים
  • 33 לבבות

הטקסט של הפוסט: ״טוב כמה דברי סיכום. אני כבר בן 38, כבר לא היחצן שהיה עושה מסיבות ראוותניות לכל יום הולדת. די הזנחתי חברויות והתמקדתי בקריירה ולצערי רק לפעמים במשפחתי האהובה. חייב לציין לא נוהג לרשום ברכות בפייסבוק או לפני חגים בוואטצאפ. חושב שזה כללי לא אישי. מעדיף לא לרשום מאשר לעשות גזור הדבק.

שלשום התחלתי לקרוא את כל שהשאירו לי על הקיר. היה נחמד מאוד לחדש קשרים מהעבר שנזכרו בי ואני בהם בגלל ההתראה בפייסבוק. כולם העלו לי חיוך גם כאלה שהיו רק בשני מילים של מזל טוב. וגם זכיתי להכיר המון חברים בפייסבוק שלא באמת הכרתי והם רק חברים וירטואלים. סקרן אותי להכנס להם לקיר ולהכיר אותם יותר לעומק וללמוד עליהם מתמונות ומילים. אני עדיין מנסה לחזור לכולם אני יסיים את זה עד סוף השבוע זה פשוט המון ואני מנסה לתת את ההתייחסות הראויה לכך.

מה שכן הבטחתי לעצמי לנסות כל בוקר לברך את כל מי שחוגג יום הולדת אפילו רק בשני מילים של מזל טוב, לי זה עשה חיוך בכל אופן.
שיהיה יום מקסים לכולם!!״

יש לכם גם אייטם שווה? תייגו אותנו או שלחו קישור ל- [email protected]

200פלוסש

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*