200 אלף ₪ פיצוי לאשדודית שנפלה בפארק המפלצת בירושלים

200 אלף ₪ פיצוי לאשדודית שנפלה בפארק המפלצת בירושלים

בית משפט השלום בירושלים פסק פיצוי של כ-200 אלף ₪ למ', בת 35 אם לשניים תושבת רובע י"א באשדוד שנפלה בירושלים.

מכתב התביעה שהגישה שהגישה באמצעות עורכי הדין ניצן וגיל הראל ממשרד הראל ושות' עולה כי לפני כ-4 שנים מ' נפגעה בברך שמאל בעת שפסעה על המדרכה בגן רבינוביץ בקרית היובל בירושלים הידוע כפארק המפלצת, נתקלה בטפטפת ונפלה ממדרגה.

בבית חולים הדסה עין כרם אובחן שבר בברך ובמהלך ניתוח בהרדמה מלאה, בוצע קיבוע של הברך באמצעות פלטה וברגים. בכתב התביעה נטען כי העירייה התרשלה בכך  שלא דאגה לסדר ולתחזק הטפטפות כנדרש, לא הציבה שילוט המתריע מפני המפגע ולא דאגה למדרכה נאותה ובטוחה לציבור מבקרי הגן.

מ' תבעה באמצעות באי כוחה עורכי הדין ניצן וגיל  הראל פיצויי בגין כאב וסבל, עזרת צד ג', טיפולים, נסיעות, הוצאות רפואיות ואובדן שכר.

עיריית ירושלים וחברת הביטוח מגדל המבטחת אותה ביקשו בכתב ההגנה לדחות התביעה על הסף ולחייב את התובעת בהוצאות משפט ושכר טרחת עורך דין. הם טענו בין היתר כי אם התובעת נתקלה בטפטפת הרי מדובר ב'מיקרה ביש' אך אין בכך כדי להטיל אשמה כלשהי על העיריה בקשר לנפילה והוסיפו כי מאז מ' החלימה לגמרי.

השופט מוחמד חאג' יחיא מבית משפט השלום ירושלים קבע בהחלטתו כי על העירייה לשלם לתובעת פיצוי על סך כ-200 אלף ₪ כולל שכר טרחת עורך דין והוצאות משפט.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*