150 ק"ג קוקאין טהור נמצאו במכולה

150 ק"ג קוקאין טהור נמצאו במכולה

הותר לפרסום: 150 ק"ג קוקאין טהור בשווי עשרות מיליוני שקלים נמצאו במכולה באשדוד.

שוטרי משטרת אשדוד במרחב לכיש איתרו לפני כשבועיים (19.10.14) ארבע מזוודות שהכילו חומר החשוד כסם מסוג קוקאין במשקל של כ 150 ק"ג. שווי הסם מוערך ב 70 מיליון ₪. חקירת המקרה הוטלה על צוות חקירה מיוחד במרחב לכיש והיא נמשכת.
ביום ד' בתאריך 29.10.14 בשעות הערב דווח למוקד המשטרה כי למפעל בעיר אשדוד הגיעה מכולה. משפתחו עובדי המקום את המכולה הבחינו בארבע מזוודות מונחות באופן גלוי במכולה. למקום הוזעקו שוטרי משטרת אשדוד בפיקודו של סנ"צ נועם שקל, חבלני משטרה וחוקרי הזיהוי הפלילי. בבדיקה שערכו התברר כי מדובר במזוודות המכילות 140 "פלטות" של חומר החשוד כסם מסוג קוקאין טהור ובמשקל של כ 150 ק"ג. מפקד מרחב לכיש, נצ"מ אלי כזרי הטיל את חקירת המקרה על צוות חקירה מיוחד שהוקם במשטרת מרחב לכיש ממנה עולה כי מקור הסמים באחת ממדינות דרום אמריקה.
במחוז הדרומי של המשטרה ובמרחב לכיש מדגישים כי הלחימה בנגע הסמים נמשכת בכל עת ובכל מקום במטרה לאתר ייבוא סמים ארצה בים, באוויר וביבשה. רק לאחרונה נעצרו ע"י היחידה המרכזית ( ימ"ר ) לכיש מספר חשודים בייבוא סם מסוג קוקאין נוזלי ובייבוא חומרים סינתטיים להכנת סמי פיצוציות. במחוז הדרומי מעריכים כי תפיסת כמות עצומה זו של סמים מהווה פגיעה אנושה לשוק הסמים.

בתמונה: אחת המזוודות והסמים שנמצאו. צילום: חטיבת דובר המשטרה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*