100 לוחות קיר חדשים בגני הילדים

100 לוחות קיר חדשים בגני הילדים

אגף גני הילדים יצא ביוזמה מבורכת והתקין בגני הטרום, גילאי 3-4, 100 לוחות קיר מודולריים רב שימושיים ליצירה ובניה. מדובר בלוח קיר הייטק המציע עשרות פעילויות המעשירות ומפתחות את חשיבת הילדים.

אגף גני הילדים במינהל החינוך מקדם תכניות חינוכיות המעודדות את הילדים לפתח חשיבה יצירתית, ומתאימה אט אט את הסביבה החינוכית כמו גם את אמצעי הלמידה למגמות העתידיות. במסגרת זו יזם האגף, בניהולה של אפרת עזריה, התקנה של לוחות קיר מודולריים ורב שימושיים בכל גני הטרום חובה בעיר. "צוות הגן הקצה פינה מיוחדת להתקנת קיר ההייטק ומעתה תהיה לילדים אפשרות נוספת לפיתוח דרכי חשיבה ויכולת יצירתית עצמית" אומרת עזריה ומציינת כי מדובר במתקן נוסף המרחיב את מגוון מרכזי הלמידה והמשחק בגן.

עם הלוח החדש סופקה ערכת עזרים עם צורות הנדסיות, פטריות, גלגלי שיניים, ברגים, נעצים.. ועוד, כאשר הבניה נעשית בצורה ידנית או באמצעות כלי עבודה בצורה חופשית או באמצעות דגם. "המשוב שהתקבל ממנהלות הגנים היה נפלא וההנאה מהפעילויות עבור הילדים הרחיב את הלב" אומרים באגף על הקיר המיוחד המציע עשרות פעילויות שונות ומגוונות המעשירות ומפתחות את הילדים.

  

יתרונו של לוח ההייטק המודולרי שהוא רב שימושי ומציע מגוון אפשרויות לפעילות אישית ו/או קבוצתית. העבודה על הקיר מאפשרת עבודה יצירתית ברמה האישית, לימוד של מושגים בסיסיים ושיפור המוטוריקה העדינה בקרב הילדים הרכים, ומאידך מציעה מסגרת של שיתופי פעולה ועבודה קבוצתית תוך הנחלת ערכים של עזרה הדדית, מחויבות, ותרומת הפרט לקבוצה.

גב' מרטין עובדיה, מנהלת אגף חטיבה צעירה במינהל החינוך, מברכת על המיזם החדש ומציינת כי "מדובר בהזדמנות נהדרת לילדים, לפתח חשיבה יצירתית באמצעות משחק – הן ע"י משחק עצמאי והן ע"י משחק בחברותא"

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*