תעלומת שודד התכשיטים

תעלומת שודד התכשיטים

לאחרונה הוגש כתב אישום בבית משפט השלום באשדוד כנגד פורץ שגנב תכשיטים מבית בעיר אשדוד. לאחרונה בימ"ש השלום האריך את מעצרו של פורץ אשר נעצר לפני מספר ימים ע"י שוטרי תחנת אשדוד כשברשותו 19 טבעות שגנב מדירת גן בעיר. מפקד משטרת אשדוד סנ"צ נועם שקל: "מקצועיות השוטרים וערנות המודיעה הובילו למעצר החשוד והשבת התכשיטים לבעליהן".

השבוע התקבל דיווח במשטרת אשדוד במרחב לכיש על פריצה לדירת גן ברחוב חיבת ציון. שכנה המתגוררת סמוך למקום דיווחה למשטרה כי היא מזהה אדם אשר פורץ לדירת גן דרך החלון ובהמשך יוצא ממנה ומתרחק מהמקום.

בתוך מספר דקות הגיעו למקום שוטרי הסיור של תחנת משטרת אשדוד. השוטרים זיהו את הדירה שנפרצה וחברו לשכנה אשר דיווחה על האירוע. השכנה סיפרה לשוטרים על מה שראתה, ובנוסף הראתה להם צילום של החשוד ממכשיר הפלאפון שלה. עפ"י פרטי לבושו של החשוד כפי שהופיעו בתמונת השכנה, ערכו השוטרים סריקות בעקבות הפורץ.

לאחר סריקות רגליות שערכו השוטרים באזור, איתרו השוטרים את החשוד בשכונה א' הסמוכה למקום. החשוד, תושב העיר בשנות ה-40 לחייו, נעצר במקום בגין חשד לגניבה והתפרצות. בחיפוש שערכו השוטרים על גופו הם מצאו 19 טבעות שונות. בשלב מאוחר יותר זיהתה בעלת דירת הגן כי התכשיטים שייכים לה ואכן נגנבו מביתה שנפרץ.

מפקד תחנת אשדוד סנ"צ נועם שקל מציין: "מעבר לכך שפעילותם המהירה והמקצועית של שוטרי הסיור הובילה למעצר הפורץ והשבת התכשיטים לבעליהן, צריך לציין גם את תושייתה וערנותה של המודיעה – השכנה שדיווחה על הפריצה לדירה ואף הגדילה וצילמה את הפורץ. נמשיך לפעול בנחישות בכדי למנוע פגיעה ברכושם ובשלומם של אזרחי העיר, ובמטרה להעמיד לדין את העבריינים".

החשוד נלקח תחילה לחקירה בתחנת משטרת אשדוד. בהמשך הוארך מעצרו, ובתום החקירה הוגש כנגדו כתב אישום ע"י חטיבת התביעות של משטרת ישראל. בימ"ש השלום באשדוד האריך את מעצרו עד להחלטה אחרת בעניינו.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*