"תסעדו ותרוויחו"

"תסעדו ותרוויחו"

מיזם חברתי ראשון מסוגו בארץ קייטרינג חברתי – "תסעדו ותרוויחוהצלחה גדולה בפיילוט הראשוןפרויקט מסוג זה רואים לעיתים רחוקות אולי בריאליטי כאן באשדודמציאות ולא תוכנית חד פעמית .  השפים והסושפים – כבדי שמיעה, כבדי ראייה, תסמונת דאון,ספקטרום האוטיזים ונערים ממסגרות עירוניות. עוד פרויקט ייחודי ומוצלח של עיריית אשדוד .

השבוע (ד)התקיים כנס גדול של מנהל לשירותיים חברתיים בעיריית אשדוד , ובו השתתפו כ-200 איש לסיכום פעילות 2015 ויעדים ותוכניות עבודה ל– 2016. הכנס נמשך לאורך כל היום ולכן מארגני הכנס היו צריכים לדאוג לארוחת בוקר וצהריים למשתתפי הכנס. סקר מחירים של חברות קייטרינג החל ובעוד כולם דנים בתקציב החליטה ראשת המנהל, הגב' רונית צור ליצור פרויקט פורץ דרך אשר גם נותן ביטוי לתוכניות חדשות גם ברמה הארצית ומותאם לחזון ראש העיר ובהמשך לפרויקטים חברתיים שכבר בוצעו וזכו לחשיפה ארצית.

בתום דיונים הוחלט פהאחד על חברת קייטרינג

חברה ללא ניסיון בהסעדה, השפים והסושפים אינם מוכרים ולמרות זאת הוחלט לתת להם הזדמנות,זאת לאחר שהרעיון נבדק מולם וההתלהבות מצידם הייתה גדולה, מבט עיניהם הוכיח את הרצון הגדול להצלחה וההרגשה שהם שווים בין כולם.

כולם התכנסו ויצרו תפריט בריאות כפי שהלקוח דרש ( מנהל שירותיים חברתיים ) ומלבד הפריטים המוכרים יהיה בו ערך מוסף של אהבה עם נגיעות אשר רבים מאיתנו לא יצליחו כפי שהם עושים זאת.

יתרה מזאת, התשלום עבור שירותי הסעדה ושעות העבודה ישולם ע"י עיריית אשדוד לכל הקבוצות שלקחו חלק. וכך גם הנערים והמבוגרים יזכו לשכר עבור עבודתם תחושת השייכות והיכולת להצליח תתחזק חלק חשוב בתהליך בבנייה.

כבר בתחילת השבוע החלו ההכנות תוך חלוקת העבודה בתחילה ייצאו העובדים לקניית המוצרים במרכולים בעיר ע"פ רשימה מסדרת שנבנתה תוך חשיבה .לאחר מכאן צוותי עבודה התפרסו במטבחים העירוניים,ביחד החלו להתארגן לקראת המבחן הגדול ,הכנת ארוחה עשירה ומגוונת ע"פ הזמנת הלקוח, והחלו לבשל כאשר מתבצעת וביום רביעי מוקדם בבוקר עוד לפני שכולם הגיעו התמקמו הצוותים והחלו לארגן את ארוחת הבוקר , עיצובי שולחן מרהיבים ולצידם הונחו מטעמי בוקר עשירים ומיוחדים, יוגורט,גרנולה, פירות, עוגות בריאות (עוגת גזר ועוגת טחינה ) ירקות ופירות , סלטים ונפתח בר שתייה חמה עם שלל הסוגים תוך הקפדה על העיצוב.

באי הכנס הופתעו מאוד מההשקעה ונהנו מהטעמים ובסיום הארוחה נכנסו לאולם הכנסים . צוות ארוחת הצהריים נכנס מיד לפעולה וההכנות החלו ועם שעת הצהריים כאשר הדלתות נפתחו גילו כולם ארוחת צהריים מפנקת שכללה דגים, אורז, תפוחי אדמה סלטים, פשטידת בצל, פשטידת תירס,ועוד . בסוף הארוחה לא נותר אוכל ההצלחה הייתה גדולה .

cat

לראשונה בישראל 
מיזם חברתירווחתי –כלכלי 
קייטרינג תסעדו ותרוויחו 

צוות הקייטרינג

תסעדו ותרוויחו" "תרוויחו עשייה חברתית וגם מלשון רווחה

בטעם של פעם ,מרמז על האיכויות, האוכל הבריא והטעים והשפע מבית אמא.

היוזמה והרעיון הינם של מנהל שירותים חברתיים, בעיריית אשדוד החליטו לסייע וללוות אותם  בהקמת  שירותי קייטרינג ייחודי בארץ  שיש בו  המון אהבה והשקעה לתת גם להם הזדמנות כי יכולות יש להם כמו לכולם , הם רואים את האדם .

הרצון  להצליח הוא גדול ואנו פועלים ע"פ חזון ותוכנית עבודה מקצועית תוך יצירת פרויקטים חדשים במטרה לשבור את השגרה הרגילה ובכדי לסייע להם בשילובם בחברה וכן להעצים את יכולותיהם האישיות .

אני שמחה לראות את ההצלחה הגדולה ורבים ממשתפי הכנס נהנו והגיבו בחיוב רב לטעמים ולמגוון הגדול , השמחה הגדולה יותר של כולנו הינה הצלחתו של הקייטרינג והאנשים הנפלאים שעבדו קשה והצליחו בגדול, ציינה ראש מנהל שירותים חברתיים הגב' רונית צור .

כעת אנו מנסים לסייע ולקדם את המיזם וכבר נערכים לתת שירותי הסעדה לימי הולדת, כנסים ופגישות מציינים במנהל לשירותים חברתיים שמוכנים לומר שבקרוב מאוד ייחנכו שתי פרויקטים גדולים וגם להם תהיה ייחודיות ברמה הארצית. רגע מרגש נוסף התרחש בסיום הכנס ,המנחה מבקשת מצוות חברת הקייטרינג לבוא ולעלות לבמה , הקהל מביט לאחרו ורואה אותם נכנסים לאולם הכנסים ובאופן ספונטני כולם נעמדו על הרגלים והחלו להריע במשך זמן ממושך לנערים ולבוגרים שעמלו על הכנת הארוחות, וה עיניים של רובם לא נשארו יבשות .

אז יש לכם אירוע ,כנס ,מסיבת יום הולדת ? את הכל הם יעשו עפ בקשת המזמין והרמה גבוהה בדומה לקייטרינג אחר , הבידול שאצלם יש טעם של פעם ! הם מתכוונים להציע את שירותי הקייטרינג .

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*