תושב אשדוד, 33, שהותיר די.אנ.איי נתפס

תושב אשדוד, 33, שהותיר די.אנ.איי נתפס

חקירת המשטרה בשתי זירות התפרצות ואיתור D.N.A הובילו אל החשוד במעשה תושב אשדוד יליד 83'. בחיפוש שערכו הבלשים בביתו אותרו כלי עבודה רבים ומפתחות רכב החשודים כגנובים. למרות שחלקו של הרכוש זוהה על ידי בעליו, טוען כל העת החשוד כי כלי העבודה שייכים לו. את חוקרי מחלק התשאול והתביעה המשטרתית הוא לא הצליח לשכנע, ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט.

חקירת המשטרה בשתי זירות התפרצות שאירעו בתחילת חודש אוגוסט, הביאה למעצרו של תושב אשדוד, 33, שהותיר די.אנ.איי בזירות אלו. החשוד נעצר לפני כשבוע בדירתו שם איתרו הבלשים כלי עבודה רבים, צרורות מפתחות שונים והמחאות. על אף איומיו כי יתלונן כנגד השוטרים כי היכו אותו, החשוד נעצר והועבר לחקירה במשטרה שם הכחיש בחקירתו את החשדות המיוחסים לו וטען כי כלי העבודה שייכים לו. פעולות חקירה מקצועיות הביאו לאיתור חלק מבעליהם של כלי העבודה, ואף אותרו מספר מתלוננים שאת רכושם, על פי החשד, כבר הספיק החשוד למכור, אך תמונות של הרכוש נמצאו במכשיר הסלולרי של החשוד.

בתחילת חודש אוגוסט נפרץ מחסן ממנו נגנבו כלי עבודה שונים שכללו מברגות, פטישון ועוד. חוקרי הזיהוי הפלילי במשטרה שעמלו במקום הצליחו לאסוף דגימת D.N.A וזאת נשלחה למעבדה תוך שהחלה חקירה. ימים ספורים לאחר מכן, נפרץ רכב וממנו נגנבו כלי עבודה שכללו פטישון ועוד. גם במקרה זה הצליחו חוקרי הזיהוי הפלילי לאסוף דגימה והחלו פעולות חקירה. תוצאות דגימות ה- D.N.A הצביעו כי מדובר באותו החשוד בשני המקרים, אותו תושב אשדוד.

IMG-20160911-WA0011

לאחר מספר ניסיונות לאתרו שלא צלחו, הצליחו בלשי המשטרה לשים ידם על החשוד בדירתו בשעת לילה מאוחרת. החשוד סרב בתחילה לפתוח את דלת דירתו לשוטרים, ולאחר שאלו נכנסו נערך חיפוש בדירה ונתפסו כלי עבודה רבים, צ'קים וצרורות מפתחות. באחד מהצרורות היה מפתח של מחסן הבניין שבחיפוש שם אותרו כלי עבודה ורכוש נוספים. כמו כן בדירתו נמצא מפתחות רכב שבבדיקה בחנייה הסמוכה נמצא כי שייך לרכב מסחרי שאינו בבעלותו. לאחר מעצרו הועבר החשוד לחקירה במשטרה שם הכחיש כאמור את החשדות המיוחסים לו וטען כי כלי העבודה שייכים לו. כמו כן טען כי לא היה כלל בזירות ההתפרצות וכי אינו יודע לתת הסבר מניח את הדעת בעניין ממצאי ה- D.N.A שנמצאו בזירה.

בהמשך, חקירת מחלק התשאול במשטרה הביאה לאיתור מתלוננים נוספים שנגנבו מרשותם כלי עבודה. חלקם של אלה זיהה את רכושו, או חלק ממנו, בין כלי העבודה שנמצאו ברשותו של החשוד. חוקרי המשטרה איתרו בין היתר תמונות של כלי עבודה שונים במכשיר הסלולרי של החשוד. להערכת המשטרה, ולאחר שחלקו זוהה על ידי מספר מתלוננים אך לא היה בנמצא בעת החיפוש שערכו הבלשים, כלי עבודה אלו נמכרו על ידי החשוד בטרם מועד מעצרו.
כעת, לאחר שחוקרי התשאול במשטרה עמלו באיסוף ממצאים, עדויות וראיות בתיק החקירה כנגד החשוד, צפויה חטיבת התביעות להגיש נגד החשוד כתב אישום בבית המשפט כבר בימים הקרובים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*