שנה שישית ברציפות ועוד אליפות מטקות מוצלחת

שנה שישית ברציפות ועוד אליפות מטקות מוצלחת

זו השנה השישית שרשות הספורט מקיימת באשדוד את אליפות ישראל במטקות, מה שהתחיל מחלום של תושב העיר אשדוד אורן בן חמו הפך לאטרקציה קייצית לה מחכים בהתרגשות כל שחקני המטקות בישראל.

חוף הקשתות נצבע בשישי החל משעות הצהריים המוקדמות באווירה קייצית וצבעונית בה לוקחים חלק שחקני ושחקניות המטקות מכל רחבי הארץ.

מתחם מושקע הכולל יציע מוצל ומוסיקת רקע קצבית, ובעיקר הרבה תקתוקי כדורי מטקות מהירות היו מנת חלקו של מי שביקר במתחם אליפות ישראל במטקות שהקימה רשות הספורט העירונית זו הפעם השישית.

שחקני מטקות מקצועיים מכל רחבי ישראל הגיעו לאשדוד כדי לקבוע מי אלוף ישראל במטקות ומי הצמד שתקתק הכי הרבה מכות בזמן מוגבל של 3 דקות.

עם כל הכבוד לצד המקצועי מדובר בהפנינג מטורף, רווי פרסים, הגרלות וכיבודים שלא ניתן לראות באף תחרות בארץ, אביטח קר, שתייה קלה ובירות, פיצוחים, קרטיבים ומה לא? על כלה ועוד מגוון פרסים אחראי אורן בן חמו הוגה הרעיון והלב הגדול מאחורי המיזם.

שחקני ושחקניות המטקות נפרשים על טווחי גילאים שונים ורואים גם את דור העתיד שמתחיל להגיע ולהתמחות בתחום המטקות.

כל מי שחשב שמדובר בספורט זניח שמעבירים איתו את הזמן בחוף הים שיחשוב שוב, אשדוד הופכת אט אט לבירת שחקני המטקות בישראל בזכות המעורבות של רשות הספורט העירונית ושחקני המטקות.

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט העירונית:

״אשדוד זו עיר חוף-ים, כמו שמקצועות המים, השייט והגלישה מקבלים במה כך גם מקצועות החול, כדורעף חופים, כדוריד חופים וכמובן המטקות. המטקות הם כבר לא משחק פנאי עם זוג מטקות עץ, מדובר בתעשייה שלמה מתפתחת וכך גם כמות השחקנים.

אשדוד ידועה ומוכרת בסטנדרטים שהיא מציבה לעצמה באירוח תחרויות, כך גם הפעם ובכל הפעמים שאירחנו את תחרויות המטקות.

משה בוטרשוילי, המשנה לראש העיר ויו״ר רשות הספורט:

תפקידנו כרשות ספורט עירונית לתת במה לכלל התושבים ולהעניק להם את חווית ההשתתפות והצפייה בכלל ענפי הספורט. המטקות שהיה ענף זניח הפך באשדוד לאירוע שיא שרק מי שנכח היום באירוע יכול להבין את סדרי הגודל של ההתפתחות. אני מברך את כל מי שלקח חלק בהפקה והצלחת האירוע הססגוני.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*