שירי האהבה הגדולים

שירי האהבה הגדולים

יום ג' 7.2.17  |  שעה 20:00  |  אולם מופעים מונארט

עדנה ליוצרי אשדוד: לאחר שבחברה העירונית הפיקו מופעים מוצלחים לאייל פרץ, מאור מויאל ויוליה גוליגר פלדשרוביץ מגיע תורה של הזמרת נטע גנון להפגין לפניכם את יכולותיה הווקליים המשובחים במופע של שירי אהבה.

המופע הוא חלק מפרויקט ארוך טווח שיזם ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, שנועד לעודד אמנים מקומיים, לאפשר להם להופיע על במות אולמי העיר ולשלבם באירועי תרבות שונים .במסגרת המיזם מנכ"ל החברה העירונית אורן טואיל והמשנה למנכ"ל נעמי אדר הופמן  מידי חודש, את הפקתם של עשרה מופעי אמנים מקומיים מז'אנרים שונים.

בכל חודש הופעה של אמן אחר בה הם עולים להופיע עם חומרים מקוריים או בכל מופע אחר בו הם מעוניינים. המיזם מאפשר לכל אמן לקבל אולם מופעים, שירותי הגברה ותאורה כאשר כל רווחי מכירת הכרטיסים מגיעה אל האמנים באופן ישיר.

נטע גנון התגלתה עוד מגיל צעיר במיוחד בתחרויות כישרונות צעירים: "כוכב נולד לילדים", "בראבו" ותחרויות מקומיות בהם קטפה בדרך כלל את הפרסים במקומות הראשונים. היא בוגרת המגמה למוזיקה בביה"ס לאמנויות אשקלון ותלמידת האקדמיה למוסיקה ירושלים בתחום הג'אז והמוזיקה הרב תחומית. נטע גנון הייתה לזמרת הליווי של אבי טולידנו, הופיעה בערבי שירה עם דן אלמגור, הופיעה עם התזמורת הסימפונית אשדוד, הקאמרית אשקלון, הביג-בנד "ספקטרום" בת ים ,זמרת מופע הפלמנקו של להקת "סינקו", מופיעה במופע "good news" השתתפה בסדרת הג'אז של "ביג בנד חיפה" ובעוד שלל מופעים. במופע "באהבה" היא תשיר משיריהם האהובים של לואי אמסטרונג, דפנה ארמוני, להקת הביטלס, פברוטי, חוליו איגלסיאס, "historia de un amor", מרלין מונרו, שירי אהבה בשלל שפות: איטלקית, ספרדית, צרפתית ועברית

מנהל מוזיקלי וקלידים: אלכס סלוצקי  |  תופים: לאון חביב  |  סקסופון: מרק רוזן  |   בס: סרגיי רסקין  |  זמר אורח : אלי קורן.

כרטיסים: 08-8545130/1.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*