שירותים בקליק לתשלומי אגרות והיטלים

שירותים בקליק לתשלומי אגרות והיטלים

מינהל ההנדסה משיק שירות חדש, מקוון, החוסך הרבה מאוד זמן לתושב. כבר אין חובה להגיע לבניין העירייה, להיפגש עם המפקיד או הפקידה ולמלא טפסים בנוכחותם. את הכל ניתן לעשות בצורה מקוונת, מהבית או מכל מקום שתבחרו. זה פשוט, נכנסים לאתר האינטרנט של עיריית אשדוד, מקליקים על "שירותים בקליק", הקלקה נוספת על אגרות והיטלים ומשם הדרך קלה לביצוע השירות בהתאם להנחיות.

לאחרונה מינהל ההנדסה ביצע כמה מהלכים לשיפור השירות לתושב. דגש רב הושם על הנגשת המידע באתר האינטרנט העירוני ובפישוט הליכים ביורוקרטיים. בתחילת חודש מאי גם מחלקת אגרות והיטלים השיקה שירות מקוון חדש החוסך מהתושב הגעה אל בניין העירייה, עמידה בתור, מפגש עם פקיד/ה פקידה, מילוי טפסים וביצוע תשלום במחלקת הגביה או באמצעות הדואר.

אילנית זוהר, מנהלת מחלקת אגרות והיטלים, אומרת כי השירות החדש קל לתפעול ובכל שאלה תמיד ניתן לפנות למחלקה. ההליך פשוט וידידותי ובאמצעותו ניתן לשלם פקדונות ואגרות להיטלי בנייה, היטלי פיתוח וכמובן גם תשלומי ארנונה, שילוט וקנסות.

ישנם שני מסלולים באמצעות האתר. האחד, כניסה לעמוד הבית באתר והקלקה על "שירותים בקליק". משם ממשיכים לאגרות והיטלים ולפעולה הנדרשת. השנייה, כניסה באמצעות מינהל ההנדסה. גם כאן הכניסה באמצעות עמוד הבית של העירייה, הקלקה על "הנדסה" ומשם לאגרות והיטלים ולהמשך הפעולות הנדרשות.

פרטים נוספים ניתן לקבל במחלקת אגרות והיטלים, טל' 08-8545325, אילנית זוהר – מנהלת המחלקה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*