שדרת הניהול החדשה של בתי הספר באשדוד

שדרת הניהול החדשה של בתי הספר באשדוד

מינהל החינוך יקלוט השנה כמה מנהלים חדשים למערכת החינוך העירונית, במקום מנהלים שפרשו לגמלאות או בחרו שלא להמשיך בעבודתם הניהולית. המנהלים החדשים כבר הפשילו שרוולים ועסוקים בתכנון שנת הלימודים הבאה. לנו לא נותר אלא לאחל להם ולכל העושים במלאכת החינוך – הצלחה.

שנה"ל האחרונה היתה שנה מוצלחת מאוד למערכת החינוך העירונית במגוון תחומי עשייה, כאשר דגל המצוינות מתנוסס בראש ארבעת הדגלים שתבע ראש העיר בחזונו החינוכי. מנהלי בתי ספר, מורים ומחנכים, הצוותים החינוכיים ועובדי מנהלה עשו ועושים עבודת קודש במהלך כל השנה וגם בימים אלה של הערכות לקראת שנה"ל החדשה. בתוך כך, במסגרת ההערכות, נקלטו מנהלים חדשים שעמדו בתנאי המכרז ונבחרו ע"י ועדת המכרזים.

להלן המנהלים החדשים:

 עליזה סבג-מנהלת מקיף ז

עליזה סבג – תנהל את מקיף ז' במקום שרה שמש שניהלה את ביה"ס ב-13 השנים האחרונות. עליזה מלווה את ביה"ס מיום הקמתו, מזה 22 שנים, תוך שהיא עושה כל תפקיד אפשרי בבית הספר – חברה בהנהלת ביה"ס מיום הקמתו ושותפה מלאה לבניית התשתיות הפדגוגיות, הארגוניות והחברתיות-ערכיות. ב-12 השנים הראשונות – יועצת חינוכית, רכזת השכלה גבוהה ומדריכת שפ״י למניעת סמים ואלכוהול. ב-12 השנים האחרונות – סגנית מנהלת בית הספר הממונה על חטיבה עליונה, הובלת תכניות פדגוגיות, ערכיות וחברתיות בחט״ע והטמעת רפורמה בתחום חוקת הזכאות החדשה. לאורך כל השנים מגישה לבגרות בפסיכולוגיה ומחנכת כיתה.

החזון של עליזה: להמשיך ולהוביל את ביה"ס ולבסס אותו כמוסד איכותי, מוביל ומתווה דרך, המכוון את תלמידיו לדרך ארץ, למעורבות קהילתית, למצוינות אישית ולהישגיות.

שלום מלול- ישיבת אמית

שלום מלול (38) – יעמוד בראש ישיבת אמי"ת אשדוד במקום הרב אליהו אידלברג שהקים את הישיבה לפני 4 שנים והביא אותה למקום מצויין. ותק: 18 בחינוך. תואר שני בחינוך. מדריך מסעות נוער לפולין ומוסיקאי לשעבר (בלהקות צבאיות ובפילהרמונית הצעירה).

החזון של שלום: רק החינוך ישנה את העם ואת המדינה שלנו, הזקוקים לשינוי וזאת בדרך של אהבה ואמונה ע"פ דרכם של האדמו"ר מפיאסצנה ושל יאנוק קורצ'אק – שני ענקי חינוך שהובילו לחינוך מתוך מסירות ושליחות ונרצחו בשואה. "חינוך של אהבה לנוער והבנה שכל תלמיד הוא עולם ומלואו".

שלומי פייער- מנהל מקיף ה

שלומי פייער (47) – ינהל את מקיף ה' במקום יעקב לוי, מייסד ומוביל בית הספר בכל שנות קיומו אשר פרש לגמלאות. תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, תואר שני במדעי החברה, בוגר המכללה לפיקוד ומטה והמכללה לביטחון לאומי (אל"מ במיל.). רישיון הוראה במתמטיקה ובוגר התכנית להכשרת מנהלים. משהשתחרר מצה"ל בחר לעסוק בחינוך מתוך שליחות טהורה ואמיתית ולסייע לצעירים בעיצוב דרכם בחברה הישראלית.

החזון של שלומי: אין תלמיד שלא יכול. יש מורה שמוותר! אצלי חדר המורים יהיה כיתת החינוך שלי. המחנך צריך להיות עם ברק בעיניים, מחובר לתלמיד ומעורר בו עניין ומשמעות.

רונית טאוב- מנהלת מקיף ו

רונית טאוב – תנהל את מקיף ו' במקום סיון צוק שעוברת לעבוד במשרד החינוך. רונית מגיעה עם רקורד עשיר בתחום החינוך וצמחה מלמטה: מורה למתמטיקה, מחנכת כיתה, ניהול בתי ספר וחטיבה עליונה, מובילה תכניות פדגוגיות ופרויקטים חינוכיים, אחראית על הטמעת רפורמות בחינוך. ותק: 25 שנים בחינוך. ד"ר בחינוך.

החזון של רונית: אנשי חינוך מחויבים טוטלית לתלמידים ועליהם למקסם את יכולותיו של כל תלמיד ותלמידה. להכיר את הלומד, לזהות את היכולות ולהביאו למצוינות ולעצמאות אישית.

נופר קפון- מנהל מקיף ט

נופר קפון (41) – ינהל את מקיף ט' במקום אסנת מורדו שעברה להדרכה במשרד החינוך. נופר התחיל את עבודתו במישור העסקי והחליט לעבור לשדה החינוך כדי לעסוק בנושאים משמעותיים. את עיקר ניסיונו החינוכי רכש בבית ספר מורכב שביצע זינוק פדגוגי מרשים, שם עסק בחינוך, ריכוז שכבה, ריכוז מב"ר-אתגר, ניהול פדגוגי וסגנות מנהל. נופר בעל תואר ראשון במתמטיקה ופילוסופיה ותואר שני במתמטיקה שימושית.

החזון של נופר: בוגרי בית הספר יזכו לחינוך ערכי, יהיו סקרניים, יכילו את האחר וידעו להתמודד עם שאלות ואתגרים שמציבה החברה. בוגרי בית הספר יהיו לאזרחים אשר יגשימו את סגולותיהם ויתרמו את חלקם לברה ולמדינה.

במינהל החינוך הודו למנהלים היוצאים ואחלו להם הצלחה, איש איש בתחום בו בחר לעסוק. המנהלים החדשים זכו כמובן לברכות ולאיחולים בתפקידם המאתגר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*