שבוע של גאווה

שבוע של גאווה

שבוע עמוס בהישגים מרשימים עבר על תלמידי מקיף ז'. תלמידים מוכשרים אלו גרפו פרסים והוקרה בתחומים מגוונים, תוך שהם מביאים כבוד רב לבית הספר ולעיר אשדוד. כל הכבוד!

תלמידי מקיף ז' רשמו השבוע הישגים מרשימים במגוון תחרויות ותחומי פעילות, מה שמלמד הן על הקו החינוכי ואיכות הצוות החינוכי והן על התלמידים עצמם. להלן רשימת הישגים מהשבוע האחרון: 

  • הצלחה ספרותית: התלמידה המוכשרת שני פריצקי, זכתה במקום השלישי בתחרות החיבורים היוקרתית ע"ש דן דויד. כתיבתה המרשימה והמקורית זכתה להערכה רבה מצד צוות השיפוט, והיא מהווה הוכחה נוספת לכישרון הספרותי הבולט שלה.
  • יצירתיות פורחת: בתחום האמנות זכו תלמידי מקיף ז' להצלחה מרשימה. 3 עבודות אמנות מצטיינות של תלמידי כיתות י"ב: דני לובמן, נופר מלס וניקול סמולר, נבחרו לקחת חלק בתערוכת אמנות ארצית יוקרתית. יצירות אלו, פרי דמיונם ועמלם של התלמידים, מעידות על כישרון אמנותי יוצא דופן ועל יכולת ביטוי עצמית מרשימה.
  • תמונה שווה אלף מילים: מעין גלובסיבה, תלמידה מוכשרת נוספת, זכתה במקום השני בתחרות הצילומים הארצית "אדם וים". תמונתה המיוחדת והמרגשת שביטאה בצורה מושלמת את החיבור הייחודי בין האדם לים, זכתה לשבחים רבים מצד צוות השיפוט והקהל.
  • הדיבייט מנצח: נבחרת הדיבייט באנגלית של בית הספר העפילה לשלב הארצי של התחרות, תוך שהיא מפגינה יכולות דיון מרשימות וידע נרחב. שני דוברים מצטיינים, מתן גולניק ואנאבל קרונפלד, זכו להערכה רבה על הופעתם המרשימה ועל תרומתם המשמעותית לניצחון הנבחרת.

ההישגים המרשימים הללו מהווים עדות נוספת למסירותם ולמקצועיותם של צוות החינוך בבית הספר,  אשר פועלים ללא לאות על מנת לטפח ולקדם את תלמידיהם.

מנהלת מקיף ז', הגב' עליזה סבג: "יישר כח גדול לתלמידים הזוכים ולצוות החינוכי על ההשקעה, הנחישות וההצלחה. הצלחתם של תלמידי מקיף ז' היא מקור לגאווה רבה עבור התיכון ועבור כל הקהילה. אנו מאחלים להם המשך הצלחה רבה בלימודיהם ובהגשמת חלומותיהם".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*