רשת "שטיינר" מאמצת את קבוצת הקטרגל "דולפיני אשדוד" בליגת חרשים וכבדי שמיעה

רשת "שטיינר" מאמצת את קבוצת הקטרגל "דולפיני אשדוד" בליגת חרשים וכבדי שמיעה

לקראת היום הבינלאומי לזכויות אדם שמצוין ב-3.12, החליטה רשת "שטיינר מכשירי שמיעה" מקבוצת סונובה ישראל, המשווקת בישראל מבחר מכשירי שמיעה ושתלים דיגיטליים מתקדמים תחת המותגים פונאק, יוניטרון ואדוונסד ביוניקס, לאמץ את קבוצת הקטרגל "דולפיני אשדוד" – קבוצה לחרשים ולקויי שמיעה, במהלך שלוש השנים הקרובות. הרשת תעניק את החסות הראשית לנבחרת המצטיינת אשר כבר זכתה ב-8 אליפויות ישראל ו-4 גביעי מדינה במסגרת ארגון הספורט של החירשים בישראל וזכתה פעמיים באליפות אירופה לקבוצות חירשות. בקרוב תשתתף הקבוצה בליגת האלופות ותטוס לליסבון, שם תייצג את מדינת ישראל ואת קהילת החרשים ולקויי השמיעה.

"החזון של חברת סונובה ושל רשת שטיינר הוא לאפשר לכל אדם חירש או כבד שמיעה לחיות חיים ככל האדם ללא כל מגבלות. לשם כך החברה שוקדת לפתח את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם לשיקום כבדי שמיעה, אך מעבר לכך גם תומכת ומעודדת השתתפות שוויונית בספורט, בתרבות ובכל ערוץ והזדמנות – כי ברור שחירשים וכבדי שמיעה יכולים להשתלב בכל מסגרת ולהגיע להישגים מצויינים בכל תחום ממש ככל אדם אחר," מציין אריק שטיינר, מנכ"ל סונובה ישראל בעלת רשת שטיינר.

 "דולפיני אשדוד", נבחרת ספורט המורכבת משחקנים חרשים ולקויי שמיעה, קמה בשנת 2000 ומאז זכתה במשחקים ובגביעים והפכה לנציגת ישראל באירופה בליגת האלופות בכדורגל אולמות. הקבוצה קוצרת הישגים רבים, ובעונה האחרונה היא זכתה באליפות ישראל בליגת כדורגל אולמות מקצוענית תחת ההתאחדות לכדורגל בישראל בפעם השנייה ברציפות. מדובר בהישג היסטורי שאף "קבוצה חירשת" לא השיגה מעולם.

רשת "שטיינר" משווקת מבחר מכשירי שמיעה דיגיטליים מתקדמים בכל העוצמות והגדלים, החל ממכשירי השמיעה הקטנים ביותר הממוקמים עמוק בתוך תעלת השמע, ועד למכשירים החזקים ביותר המורכבים מאחורי האוזן. מגוון המכשירים המשווקים על ידי החברה מכסה באופן מוחלט ובלעדי את כל טווח הדרישות של מבוגרים וילדים עם לקות שמיעה. התאמת מכשירי השמיעה המשווקים על ידי הרשת נעשית באופן אישי וממוחשב על ידי קלינאי התקשורת המנוסים והמסורים של החברה.

היצע השירותים של החברה כולל בין השאר: מגוון גדול של מכשירי שמיעה, עזרי שמיעה איכותיים ואביזרים מתאימים, מערכות שמע לטלוויזיה, טלפונים, שעונים מעוררים ועוד. כמו כן, פתרונות להקלה על טנטון, אוזניות, אטמים למים, רעש או מוזיקה וכל סוגי הסוללות למכשירי השמיעה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*