ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

כל משרד צריך להכיל ציוד רב, ובין היתר, ריהוט לשימוש העובדים בו. ריהוט משרדי איכותי של אורן110 כולל פריטים שונים שהינם תופסי נפח ומשום כך יש צורך לתכנן את רכישתם בהתאם לגודל המשרד ולצורתו. יש צורך לבחור שולחנות וכסאות, ארונות, שידות, מדפים, מחיצות ועוד. הבחירה נעשית על פי אופי המשרד וצרכיו, טעמם של הבעלים והמנהלים, יכולת כספית ועוד. יש צורך להתאים את הריהוט למראה המשרד, לקו העיצוב בו ויש אפילו שמחליטים על רהיטים שונים לעובדים מן השורה ולבעלי תפקידים בכירים.

מרבית הרהיטים עשויים מעץ אבל ניתן למצוא רהיטי מתכת או רהיטים המשלבים בתוכם עץ, מתכת וזכוכית. העץ נדרש בגלל תכונותיו, מראהו הטבעי, קלות העיבוד שלו ובגלל המגוון הרחב הקיים. ריהוט משרדי עשוי, לרוב, מעץ מעובד ויכול להגיע בצבעים שונים שהבולטים בהם הם חום, אפור ושחור. ניתן לרכוש ריהוט סטנדארטי אבל בעלי משרד המעוניינים להשקיע מעט יותר, יבקשו ריהוט המיוצר במיוחד עבורם ואשר יתאים בצורה מושלמת לחדרים ולחללים אשר במבנה.

יש צורך בשולחן מרווח לפקידה אשר יש בו מקום למסך המחשב, לתיקים וקלסרים, למעמדים לעטים, ולציוד משרדי נדרש אחר. לצד השולחן ומתחתיו יהיה צורך בשידות ובארונות עם מגירות אחסון לפריטים שונים וכן למכונת הצילום המשולבת עם פקס ומדפסת. בנוסף, יהיו פתחים להנחת קווי תקשורת נדרשים. כסא הפקידה יהיה מתכוונן ונוח לישיבה ממושכת. לאורך הקיר יהיו ארונות אחסון לפריטים שונים ויהיה גם מקום להניח עליו פריט נוי אחד או שניים. במשרד לקבלת קהל יהיו כיסאות המתנה או כורסאות נוחות בהתאם לאופי המשרד.

בחדר המנהל יהיה שולחן מנהלים גדול, אל מרכז הפלטה שלו יוצמד שולחן אחר, כך, שתיווצר צורת האות טי. סידור זה מותאם לאירוח אנשים לפגישות, ישיבות וכדומה. ניתן לבחור ריהוט יוקרתי יותר לצורך בידול המשרד החשוב. אבל הדבר תלוי באופי המנהל וטעמו. ריהוט מסוג אחר נדרש למטבחונים ולפינות הקפה וכאן יכולים להילקח בחשבון גם כסאות בר הניצבים מול דלפקים גבוהים ועוד. מומלץ לרכוש ריהוט משרדי מחברות המתמחות בייצורם ובהתאמתם לכל סוג משרד. הם יכולות גם לספק ריהוט סטנדארטי ברמה גבוהה.

צילום: pixabay

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*