רדיו רמאללה – כל הגדולים על בימת האמפי באשדוד

רדיו רמאללה – כל הגדולים על בימת האמפי באשדוד

חלמתם לראות ולשמוע מופע של ברי סחרוף או יהודה פוליקר באמפי באשדוד? ומה אם שניהם יחד על אותה הבמה, עם עוד שמונה זמרים נוספים כמו מירי מסיקה, עמיר בניון ושמעון בוסקילה? את המופע  המרכזי של פסטיבל מדיטרנה 2017- "רדיו רמאללה" אתם לא תרצו לפספס.

פסטיבל "מדיטרנה 2017" עומד בפתח ובו הפקת מקור ייחודית ומושקעת בה ייקחו חלק שורת אמנים מן השורה הראשונה: ברי סחרוף, יהודה פוליקר, מירי מסיקה, שמעון בוסקילה, עמיר בניון, שי צברי, מוריס אל מדיוני, זיו יחזקאל, נסרין קדרי ונטע אלקיים יחד עם אנסמבל הפיוט של מכון בן צבי ו- 15 נגנים- כולם יחד על במה אחת.

ברי

מופע הפתיחה של הפסטיבל יהיה בסימן 50 שנה לסגירת רדיו רמאללה שהווה לקהל הישראלי רדיו מהפכני בשנות קיימו 1948-1967 ושידר להיטים עכשוויים לצד שיריהם של גדולי הזמר הערבי, והפכה לסמל למהפכה התרבותית שהתרחשה בעולם המערבי באותם ימים. המופע "רדיו רמאללה" מחזיר את האהבה למוזיקה באשר היא – ומצדיע לזמרים, נגנים וניגונים ללא קשר לגבולות או לאום.

50 שנה אחרי – גדולי הזמר הישראלי נותנים כבוד לזמרים 'היהודים האבודים'  אשר זכו להערצה וכבוד, כאשר עם הקמת המדינה הוחרמו במדינות ערב ונאסר על תחנות הרדיו להשמיע את שיריהם.

המופע רדיו רמאללה מחזיר לנו את האהבה למוזיקה, לזמרים, לנגנים ולניגונים ללא קשר לגבולות, לאום ודת. המופע יכלול ביצועים בשפת המקור – ערבית, לצד שירים שיתורגמו לעברית וכן שירים פופולריים שהושפעו ברוח התקופה ומארסנל האישי של האמנים.

האמנים שייקחו חלק במופע:                                                                          

יהודה פוליקר, ברי סחרוף, מירי מסיקה, שי צברי, נסרין קדרי, נטע אלקיים, זיו יחזקאל, מוריס אל מדיוני.

ניהול אמנותי – ניצן זעירא ואודי דבוש

מפיקים מוזיקליים – עומרי מור ועמי רייס

בליווי 15 נגנים.

לרכישת כרטיסים

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*