רגע מרגש בחדר הלידה של באסותא

רגע מרגש בחדר הלידה של באסותא

שנה בדיוק לאחר שעברה לידה שקטה בחודש שמיני – ילדה השבוע חן חדד את בנה וביקשה לעשות זאת עם אותו הצוות שליווה אותה אז.
היולדת חן חדד: "היה לי ברור שמי שהיה איתי ברגע הקשה של חיי – יהיה לצידי ברגע הכי המאושר של חיי"

חן חדד, תושבת ניצן, נאלצה לעבור לפני כשנה בדיוק לידה שקטה בהיותה בחודש שמיני בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד. מפאת נקודת הזמן בו הוחלט על ביצוע הלידה השקטה, מדובר היה למעשה בלידה לכל דבר ועניין לרבות חדר לידה וצוות רופאים ומיילדות.
חודשים מספר לאחר הטרגדיה, נתבשרה חן שהיא בהריון ומה רבה הייתה הפתעתה כאשר התברר כי תאריך הלידה המשוער הוא בדיוק שנה לאחר הלידה השקטה. עם התקרבות מועד הלידה החליטה חן כי מי שילווה אותה בלידה יהיה אותו צוות שליווה אותה בלידה השקטה, ואכן השבוע כאשר, בשעה טובה, ילדה חן תינוק בריא ויפה בביה"ח הציבורי אסותא אשדוד מי שהיו לצידה: המיילדות טל בן ואליד ולינוי כהן גבורה, ד״ר יוסי טובבין וד"ר נעה גליק הם בדיוק אותו הצוות שהיה לצידה לפני שנה.

חן חדד: "הבאת חיים לעולם זה הרגע הכי משמעותי ויפה לכל אישה שבחרה ללדת, וכשם שהוא הכי יפה – הוא גם עלול להיות אולי הכי הקשה. לידה שקטה, בטח בחודשי הריון מתקדמים, היא טרגדיה קשה עבור כל אישה ומשפחתה ולנוכחות של צוות רפואי חם, אנושי ומכיל יש תפקיד קריטי באותם רגעים.היה לי ברור שמי שהיה איתי ברגע הקשה של חיי – יהיה לצידי ברגע המאושר של חיי. אני מודה להם ומודה לבורא עולם"

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*