קו אוטובוס ישיר לאילת וממנה

קו אוטובוס ישיר לאילת וממנה

קו אוטובוס חדש יחל לפעול בתחילת 2019 ויציע שירותי תחבורה לאילת ובחזרה בכל יום, מא' ועד ה'. הקו, 391 של חברת אגד, יצא מאשדוד בשעה 06:30 ויחזור מאילת בשעה 14:00. המסלול: אשדוד, אשקלון, יד מרדכי, באר שבע, דימונה ואילת. בחזרה יהיה מסלול הפוך. החידוש: הקו יפעל כל השנה ולא רק בחודשי הקיץ.  

עמיחי לוי, ממונה תחבורה ציבורית במחוז דרום, שיגר למנכ"ל העירייה מר אילן בן עדי הודעה בה הוא מוסר כי החל מה-1/1/2019, מערכת התחבורה הציבורית תפעיל קו נסיעה חדש שיחבר בין אשדוד לאילת ובחזרה.

"אני שמח לעדכן אותך שהחל מ-1/1/2019 תחל לפעול נסיעה יומית מאשדוד לאילת וחזרה, בימים ראשון עד חמישי ולאורך כל השנה" כך מעדכן עמיחי את בן עדי ומציין כי מדובר בקו חדש וקבוע שיפעל לכל אורך השנה ולא רק בחודשי הקיץ כפי שהיה עד כה.

קו 391 אשדוד-אילת, ייצא בכל יום בימים א'-ה', בשעה 06:30, במסלול שיתחיל באשדוד כאמור, דרך אשקלון, יד מרדכי, באר שבע, דימונה ועד אילת. ובשעות אחר הצהריים, בשעה 14:00 יצא מאילת ויעשה את המסלול ההפוך עד אשדוד.

את הקו תפעיל חברת אגד אשר תאפשר הזמנת מקומות מראש, באמצעות אתר החברה או מוקד חברת 'אגד'. ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי בירך על השירות החדש שמקל מאוד על הנוסעים ובעיקר מבטיח נסיעה בטוחה ומקטין עומסי תנועה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*