קורס NLP

קורס NLP

אין אדם שלא נתקל במהלך חייו באירועים קשים אם בין שהיה עד או צופה או שאפילו חווה בעצמו אירוע קשה. ישנם קשיים רבים לעבד את הרגשות שצפים בכל פעם, לאחר אירוע קשה. אירועים אלה, הופכים לטראומתיים ופוגעים באיכות חייו של כל אדם שעבר אירוע קשה במהלך חייו. אחד מהטיפולים שמסייעים להתגבר על רגשות אלה, הינו טיפול NLP. זהו כלי חזק שמומלץ לכל מטפל ומטפלת לאמץ על מנת שיוכלו לעזור למטופליהם. מטפלים רבים עוברים קורס NLP. הקורס מתאים גם לרופאים, פסיכולוגים, מאמנים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים ומטפלים באמצעות אמנות.

ישנם מרכיבים חשובים למי שלומד קורס NLP,  שלכל אחד מהם, קיים חלק חשוב בנטרול השפעות קשות על החוויה הרגשית החזקה. התלמידים אשר משתתפים בקורס מעמיק, לומדים תחילה, כיצד פועל מוח האדם, ממה נוצרים פחדים וחרדות, מה שמקנה ידע, בהבנת הדרכים להפגת הפחדים. בקורס זה ,ישנה תשומת לב רבה לפענוח המנגנון אשר גורם לאנשים להגיב כפי שהם מגיבים לאירועים הנחשבים לקשים במיוחד.

קורס עם הסמכה

כל מי שמשתתף  בלימודים כמו קורס NLP, יקבל הסמכה ויוכל ליישם את לימודיו לצרכי טיפול שיסיע המון למטופלים להתגבר על פחדים ותחושת אי הצלחות בתחומים השונים. הפירוש של NLP הינו-  Neuro Linguistic Programming כאשר הפרוש מאנגלית הינו תכנות עצבי לשוני. זוהי למעשה גישה מתקדמת בתקשורת התפתחות אישית ופסיכותרפיה. שיטה זו, נוצרה ע"י ריצ'ארד בנדלר וג'ון גריינדר בקליפורניה, עוד בשנות ה-70 של המאה הקודמת.

בעוד אילו תחומים מסייעת שיטת NLP?

שיטת NLP מסייעת בתחומים אישיים כמו : התפתחות והגשמה עצמית, התמודדות מול משברים וטראומות, יצירת מערכו יחסים טובות, שחרור מחסומים, התמודדות מול כעסים ומצבי  לחץ  ועוד. דם בנושא החינוכי, ניתן ליישם באמצעות שיטת NLP, את התקשורת עם הילדים ובינם, החדרת מוטיבציה בילדים, מימוש הפוטנציאל, יצירה של הובלה חיובית וטיפול בהתנגדויות. גם בתחום הפסיכולוגי, ניתן באמצעות שיטה זו, להבין את התהליכים במוח האנושי ולהשתמש בהם בטיפול, הענקת פרקטיקות מעשיות להעצמה והתמודדות, ידע מעמיק של התת מודע, המטפל יוצר כימיה טובה יותר עם המטופל באמצעות הידע שיש לו בשיטת NLP.

צילום: pixabay   

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*