קורס גרפיקאים

קורס גרפיקאים

רוצים להיות גרפיקאים ולא יודעים מאיפה להתחיל? כתבה מדהימה שתתן לכם את כל הפרטים הרחבים על עולם הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי. כיום נוכל לראות מכל עבר עיצובים גרפיים החל מעבודות עיצוב שרואים בפייסבוק או באינסטגרם ועד לעיצובים גרפיים שונים בתור באנרים באתרי אינטרנט שונים. עולם הגרפיקה גם השתנה מאוד בשנים האחרונות וכל זה בגלל עולם הייטק ששואב לתוכו מידי חודש מאות של מעצבים גרפיים ללא ניסיון כדי לתת מענה ולהכתיב את השפה העיצובית לאפליקציות ועיצובי אתרי אינטרנט שונים.

מה לומדים במסלול לימודי גרפיקאים

עיצוב הוא שפה שיש בו חוקים וכללים שונים להרכבת מודעות או מיתג גרפי בצורה נכונה, חלק מהחוקים מדברים על שימוש בצבעים נכונים לעיצוב גרפי נכון, החל מהבנת מהו קהל יעד וכיצד לעצב גרפיקה שמותאמת לצרכים השיווקיים שאנו מנסים להעביר לקהל היעד. עיצוב גרפי יהיה בתוכנות לעיצוב של חברת אדובי כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, לכל תוכנה יש את התפקיד שלה בקריירת הגרפיקאים ומעצבים. הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר מפורטים מה הולכים ללמוד במסלול קורס גרפיקאים מקצועי, הסרטונים מסבירים כיצד מבצעים מניפולציות גרפיות עם צורות וצבעים נכונים תוך מתן דגש רחב על החוקיות בעיצוב וגרפיקה דיגיטלית. הדרך היחידה להעביר מסרים שיווקיים זה אך ורק דרך עיצובי גרפיקה שנעשו על ידי התוכנות הללו. העיצובים ילוו באלמנטים שישבו עם משקל נכון בהתאם לקונספט העיצובי שאותו אנו מעצבים.

התוכנות הנלמדות בלימודים גרפיקה ממוחשבת

התוכנות הם רק כלי העבודה בגרפיקה, ידיעת התוכנות בלבד לא יאפשרו הכנת עיצובים מקצועיים, השפה העיצובית היא מה שמכתיבה מה הולך להיות בעיצוב גרפי. פוטושופ לדוגמה אחראית על עולם התמונות ויצירת מניפולציות עם תמונות. אילוסטרייטרו אחראית על בניית תהליכי מיתוג כגון לוגואים או מודעות מכירתיות שכוללים תרשימים המבוססים קו וצורה ואינדיזיין התוכנה מבית חברת אדובי איתה מעצבים חוברות וספרים, השילוב בין התוכנות הגרפיות זה מה שיוצר את העיצוב הגרפי הסופי, כל תוכנה יש לה מהות אחרת ולפעמים תתחילו להכין גרפיקה באילוסטרייטור משם תכניסו את זה לפוטושופ להמשך עריכה ובאינדיזיין תכינו את הכריכה של הספר.

תיק עבודות גרפיקאים הדבר החשוב ביותר לאחר סיום הלימודים

תיק העבודות הוא הדבר החשוב ביותר בסיום לימודי קורס גרפיקאים מקצועי, תעודות לא יפתחו לכם שום שער בתחום. זה לא משנה אם למדתם במקום מסודר גרפיקה ממוחשבת או שלמדתם בכוחות עצמכם, מה שיבדקו זה כיצד אתם מוציאים את היצירתיות החוצה תוך שימוש בחוקים נכונים מעולם העיצוב גרפי, החל מעבודות עיצוב גרפי לעולם האינטרנט ועד עבודות עיצוביות לקידום מכירות ושיווק עסקים קיימים וחדשים. ככל שתיק העבודות שלכם עשיר ומגוון עם סגנונות עיצוב שונים יהיה לכם קל מאוד להתקבל לעבוד בחברות פרסום או חברות הייטק ואינטרנט.

צילום: pixabay

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*