צלחות מומלצות לאירוע מושלם

צלחות מומלצות לאירוע מושלם

אירוע מושלם הוא אירוע שאין בו טעויות. הכול נעשה במחשבה תחילה, כל אופציה ותרחיש נלקחו בחשבון, ואתם ערוכים לענות לכל דבר וצורך שעולה, עוד לפני שהם עולים. האירוע המושלם נשפט לא על ידי יזמי האירוע, אלא על ידי המוזמנים, אז כמו שבעסקים הלקוח תמיד צודק, בעולם האירועים האורח תמיד צודק, באירוע קטן, בינוני או ענק.

כאשר מתכננים אירוע מושלם, יש לחשוב על הכול. האוכל חייב להיות לא פחות ממדהים, מיוחד ומתאים לכולם, אך מה לגבי ההגשה? מטבחי השף לימדו אותנו כי צורת ההגשה וכלי ההגשה הם חלק בלתי נפרד מחווית הארוחה. צלחות קורנינג הן דרך להבטיח שאתם מגישים את הכיבוד באירוע בצורה האלגנטית והנאה ביותר.

סטים של צלחות קורנינג

יש כמה וכמה סטים של צלחות קורנינג, ואם אתם נוהגים לארח אירועים, או מתכננים לארח בקרוב לאירוע בכל סדר גודל, כדאי שתכירו מה אפשרויות ההגשה המתאימות ביותר עבורכם:

 

  • סט 18 חלקים – מורכב מצלחות המתאימות להגשת מנת מרק, מנה עיקרית, וקינוח. דגמים קלאסיים עם עיצוב עדין של עיטור כחול ואלגנטי התוחם במסגרת את הצלחות מאפשרים לכם להשתמש בסט זה באירוע האלגנטי והיוקרתי ביותר, כמו גם ביום יום. ככה זה עם מוצרים קלאסיים – הם מתאימים להכול, בכל זמן, תמיד.
  • סט של 24 חלקים – בעיצוב עירוני ומודרני, עם הדפסים גאומטריים כהים, מתאימים למטבח המודרני, ולאירוע צעיר יותר, עכשווי יותר. הסט כולל 6 מערכות (כלומר מתאים לשישה סועדים), עם צלחת למנה ראשונה, קערה (בול) למרק, צלחת נוספת למנה העיקרית, וצלחת קטנה לעוגה, סט מושלם לכל בית.
  • סט 12 חלקים – למי שמארח בצורה אינטימית יותר, ומציע אירועים קטנים של עד 4 סועדים, קורנינג מחזיקה סטים ייחודיים ויפהפים עם עיצובים בעבודת יד, עיטורי פרחים ססגוניים שמרימים את המורל ומפיחים חיות בשולחן. הסט האינטימי כולל 4 צלחות מנה ראשונה, 4 קערות מרק וארבע צלחות למנה עיקרית, ומיוצר, עם כל היופי שלו, בארה"ב.

אז איך בוחרים את הצלחת לאירוע שלי?

ובכן, הדבר הראשון שיש לחשוב עליו הוא הטעם שלכם, ובעצם של האורחים שלכם. הצבעים והעיצובים שתבחרו מהמגוון המרשים של קורנינג צריכים להתאים לרוח האירוע, ומכאן שהם צריכים להתאים לרוח האורחים.

בנוסף חשוב לחשוב מה אתם מתכוונים להגיש. אם מדובר בארוחה ארגנטינאית הכוללת אך ורק בשרים ומעט סלט, יין וקינוחים, אתם לא צריכים סט שמכיל קערת מרק. אם מדובר בארוחה קלאסית של 3 מנות, סט קלאסי הוא מה שאתם מחפשים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*