צילום – העצמה נשית

צילום – העצמה נשית

שתי תערוכות מיוחדות יוצגו החל משבוע הבא במוזיאון מונארט לאומנויות. התמונות, פרי עבודתן של נערות מאשדוד, מביאות לידי ביטוי את עולמן הפנימי של הנערות ומשמיעות את קולן באמצעות המצלמה והעבודה האומנותית. דרך מיוחדת להעצמה.

ביום שלישי 10.3.2015, במסגרת שבוע האישה הבינלאומי יפתחו במרכז מונארט לאומנויות באשדוד שתי תערוכות מטעם מחלקת נוער וצעירים הפועלת במסגרת המינהל לשירותים חברתיים בניהולה של גב' רונית צור. התערוכות עוסקות בעולמן הפנימי של הנערות ובהעצמתן והיא שיאה של פעילות שמבצעת המחלקה, בניהולה של גב' מירב אבירם, במהלך כל השנה.

תערוכה ראשונה – 'נערות מישרות מבט מהפנים אל החוץ', בהנחיית הצלמת האמנית דפנה שלום, בליווי העובדות הסוציאליות – אריאלה עקיבא ושיר סבח ובהדרכת העו"ס מיכל ביטון. הקבוצה עסקה בביטוי עצמי של הנערות באמצעות אמנות הצילום, בתהליך שנמשך מספר חודשים. ההתייחסות לכל נערה ונערה היתה כאל יוצרת אשר קולה וחלומותיה באים לידי ביטוי דרך היצירה. בתערוכה יוצגו פורטרטים אישיים.

תערוכה שנייה – 'המסלול שלך', המסכמת מסע אישי של נערות בפרויקט משותף עם מחלקת הבריאות במינהל, בהנחייתן של סמדר גנזי ומעיין קרת, בליווי העובדות הסוציאליות – חגית קרמונהאלבז ובתאל לוי ובהדרכת העו"ס מיכל ביטון. הקבוצה עסקה בדימוי הגוף, העצמה וחיזוק הביטחון הנשי. בתערוכה יוצגו הנערות כפי שבחרו להביא את עולמן ויצירתן, לאחר תהליך התבוננות פנימית וקבלה.

purim

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*