צוות 3 עומדים על המשמר – גם בסופ״ש

צוות 3 עומדים על המשמר – גם בסופ״ש

בשנים האחרונות, ישנה עלייה חדה ומדאיגה במספר הפריצות לבתים ומשרדי עסקים. הרשויות מדווחות על יותר מ- 26,000 פריצות לבתי מגורים בשנה. אין סיבה להניח כי השנה המצב ישתנה לטובה.

בתל אביב בין שנת 2017 לשנת 2018, למשל, נרשמה עלייה של כ- 3.3% במספר הפריצות (על פי נתוני המשטרה). באשדוד, למשל, דווחו למשטרה 464 מקרי פריצות בשנת 2018 בלבד.

"איש מקצוע אמין יגיד לכם בכנות שאין דבר כזה דלת שאי אפשר לפרוץ", מספר אבנר בן אריה מנכ"ל חברת המיגון של צוות 3. "מכאן נשאלת השאלה- כיצד מתמודדים עם התופעה? התשובה היא ברורה: מקשים את המלאכה לפורץ, כך שיחליט לנסות את מזלו בנכס אחר. רוכשים את הציוד החדיש ביותר בשוק המיגון והאבטחה, שוכרים את שירותיה של חברת אבטחה מקצועית ובקיצור- הופכים את הפריצה למורכבת מידי עבור הפורץ הממוצע. חשוב להדגיש כי לפני כל השירותים והאמצעים- יש לנקוט אמצעי זהירות בסיסיים כמו לנעול את הדלת, גם אם קופצים למכולת ל-10 דקות. הפתגם 'פירצה קוראת לגנב', מוכיח את נכונותו פעם אחר פעם".
ביום שבת לפנות בוקר, סביב השעה 00:08, התקבל דיווח על פריצה בתחנת דלק פז, ברחוב הבושם באשדוד. סייר של קבוצת צוות 3 נענה לקריאת המוקד והגיע במהירות, סביב השעה 00:26.

הסייר ביצע סריקה היקפית וזיהה מנעול שבור וחלון פתוח. הוא דיווח לבעלים, והמשטרה הגיעה למקום. לאחר הסריקה הוסק כי נגנבה שקית מטבעות מהקופה יחד עם סיגריות מהמחסן. השווי טרם ידוע. כמו כן, ישנו נזק למנעולים ולדלתות.

"צוות 3 עומד על המשמר בכל יום ובכל שעה- גם בשבתות, גם בחגים וגם בלילות. הסייר שלנו תפעל את האירוע במהירות, ביסודיות ובמקצועיות. מרגע ההקראה, הסייר התייצב תוך פחות מ-20 דק׳״, אומר אבנר. ״אני גאה שבאפשרות צוות 3 לספק מענה כה מהיר ללקוחותינו ומקווה שנצליח לעצור את הפורץ הבא".

צילום: צוות 3

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*