פתיחה מוצלחת לשנת הלימודים החדשה

פתיחה מוצלחת לשנת הלימודים החדשה

אשדוד לבשה הבוקר חג ואלפי מורים המתינו בכל מוסדות החינוך בעיר, כדי לקלוט למעלה מ-57,000 תלמידים נרגשים. ראש העיר וצמרת מינהל החינוך סיירו בין מוסדות החינוך, פגשו בצוותי ההוראה ושוחחו עם הילדים והוריהם. כך פותחים שנה חדשה!

בשבועות ובימים האחרונים המתח היה גדול. איש לא יכול היה להתחייב על החזרה ללימודים ובאיזה מתווה. הגל הרביעי לא פסח על שום עיר ולא מעט יישובים נצבעו אדום. הכדור היה בידי האזרחים וכולם הבינו כי ככל שנצליח לבלום את העלייה בתחלואה כך נגדיל את הסיכוי שמוסדות החינוך ייפתחו את שעריהם. את זה הבינו כולם וראש העיר ד"ר יחיאל לסרי עשה כל מאמץ כדי שילדי אשדוד ישובו ללמוד. ואכן המאמץ הצליח ופתיחת שנת הלימודים החדשה נראתה יפה מתמיד – שמחה וחגיגית, עם עשרות אלפי ילדים מחייכים והורים מאושרים.

גם סדר יומו המסורתי של ראש העיר לא השתנה. כבר ב-07:20 בבוקר הוא התייצב במעבר החציה וסייע לילדים לחצות את הכביש בדרכם לבית הספר. כשהוא מלווה בראש מינהל החינוך, המנהלים וצוות העובדים, ראש העיר ביקר במוסדות חינוך של כל הגילאים וכל הזרמים – גני ילדים, יסודיים ועל יסודיים. הוא פגש את הילדים והוריהם, שוחח איתם ולמד מהם כמה חשובה החזרה למסגרת. התרגשות גדולה נרשמה אצל הילדים שעולים לכיתה א' ועושים את צעדיהם הראשונים במערכת החינוך.

בבית ספר שקד הוא סייע לתלמידים לחצות את הכביש. בבית ספר שחקים הוא פגש את הצוות החינוכי וראה כיצד הילדים מתקבלים בבית הספר. בחופית סייר בכיתות והופתע ממכתבים אישיים שכתבו הילדים ובצמח זכה למיצג מקורי שהכינו לו התלמידים ולמפגש עם ילדי בית הספר. במקיף ד' נוכח בשיעור שנעשה בחצר בית הספר תחת כיפת השמים ובשיעור אנטומיה של מגמת הרפואה. כמו כן ערך סיור במוסדות חרדיים, פגש בצוות ושוחח עם תלמידות ובבית ספר אחד התכבד בקביעת מזוזה.

"שמחתי לפגוש היום את הילדים המקסימים והנרגשים. ראיתי בפניהם את השמחה לפגוש שוב את החברים לכיתה ושמעתי בעיקר על הציפיה לשנה של למידה שגרתית ובריאה" אמר ראש העיר והבטיח "נמשיך להשקיע את כל המשאבים כדי להבטיח שתהיה למידה בריאה ושגרתית, ובמאמץ משותף עם ההורים נצליח לעשות זאת". ד"ר לסרי סיכם את ביקורו באיחולי שנה טובה ומוצלחת לכל התלמידים היקרים, למורים ולהורים, ושנה בריאה לכל תושבי אשדוד ואזרחי ישראל.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*