פרקטיקות מעולם ה-NLP

פרקטיקות מעולם ה-NLP

״החיים שלי השתנו״, ״התקשורת הבין זוגית, המשפחתית השתפרה״, ״הבית נעשה רגוע וגם אני״, ״מרגישה שיש לי שליטה על החיים״, ״הבנתי שאני יכולה לשנות ושהכל אפשרי״ – אלו הן רק חלק מהתגובות שאמרו משתתפות הקורס המדהים במפגש האחרון של קורס NLP – שיטה העוסקת בקשרי החשיבה שבין האדם לסביבתו ובינו לבין עצמו.

בקורס בשיטת NLP  שהתקיימה באשדוד, השתתפו נשים רבות מאשדוד אשר היה חשוב להן לקחת אחריות על חייהן, לשנות ולהשפיע לטובה על מציאות חייהם האישית והמקצועית. במהלך הקורס, המשתתפות קיבלו כלים  שיאפשרו להן לקחת שליטה על ההרגלים והפעולות, שליטה על הרגשות ועל אופן התגובות והתקשורת הבין האישית, לשנות דפוסי התנהגות ועוד תובנות שמובילות להתפתחות אישית, לשליטה על חייהן ולמציאות טובה יותר שבה הכל אפשרי.

מארגני הקורס מציינים כי NLP (Neuro Linguistic Programming) היא שיטה שמטרתה לבחון את מאפייני החשיבה והתקשורת של אדם עם עצמו ועם סביבתו ולהציע דרכים וטכניקות יעילות לרתום את כוחו של התת המודע על מנת לקדם מטרה. הנחת היסוד היא כי בעזרת החושים, כל אדם אשר קולט נתונים מהסביבה, עושה זאת באמצעות חושי הראיה, השמיעה, המגע, הטעם והריח, בהתאם לתפיסתו הייחודית, וכל אחד מתרגם ומפרש את המידע באופן שונה. על כן, המימד הנוירולוגי של שיטתNLP  מתמקד באופן שבו המוח קולט מעבד ומתרגם מידע מכל החושים, תוך שה- NLP  חוקר את דרכי העיבוד המיוחדות הללו מהקליטה, דרך העיבוד ועד הפעולה בסוף. ברור אם כן כי כל אחד יכול לעבד ולפרש אחרת את הנתונים שליקט ולכן, השיטה באמת עובדת רק אם מתנסים בה באופן אישי, ועוברים סדרת חוויות שבאמצעותה מצליחים להטמיע את השיטה ולקבל את התובנות הנדרשות להשמה.

את הקורס החשוב באשדוד יזמה הגב' אהובה עמרם – יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, שאמרה: ״כיועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, חשוב לי לקדם, לפתח ולהעניק כלים ויכולות למימוש הפוטנציאל אצל נשים בעיר״. עמרם מציינת כי מדובר בקורס בן 5 מפגשים, שהתקיים במרכז השירות לתושב ובסיומו זכתה כל משתתפת בתעודת סיום קורס. את הקורס המרתק, הנחו שירלי כראדי – מייסדת מכללת דרך הערך ורויטל שרעבי – מאסטר NLP, מאמנת אישית מנחת נוער ומתבגרים.

המשרד לקידום מעמד האישה מזמין אתכן נשות אשדוד להצטרף לפורום הנשים הגדול בעיר וליהנות ממגוון פעילויות להתפתחות אישית, לסיוע וקידום בחיים המקצועיים והאישיים

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*