פרויקט מתוק 

פרויקט מתוק 

תלמידי מגמת אמנות הבישול בבית הספר 'אורט צריפין' יצאו ביוזמה מרגשת לקראת ראש השנה. הם הכינו מאות תפוחים מסוכרים שיחולקו לחיילי צה"ל בבסיס צריפין/
תקופת הקורונה על כל מגרעותיה, חשפה גם צדדים יפים בחברה הישראלית. הדבר הבולט ביותר הוא הערבות ההדדית שנראתה בכל פינה, יוזמות חברתיות צצו תחת כל עץ רענן והוכיחה שבשעת משבר, אנו מגלים גם המון דברים טובים ומרגשים, כחלק מערכי בית הספר בניהולה של אילנה מאיו,
בבית הספר המקצועי 'אורט צריפין', החליט הצוות הניהולי שמלבד הלימודים יש תשומת לב לחינוך לערכים של נתינה והכרת הטוב.

כחלק מהפעילות ,הגיעו  ביום שני השבוע תלמידי כיתה יג' במגמת אמנות הבישול לבית הספר, ליום שכל כולו נתינה ותרומה לקהילה. התלמידים הכינו מאות תפוחים מסוכרים ומתוקים במיוחד לרגל ראש השנה. לאחר שלב ההכנה נארז כל תפוח באריזה מיוחדת, כאשר על כל תפוח הודבקה ברכה מיוחדת של מילה טובה, לחיזוק ולעידוד. בין שלל הברכות, שהודפסו על התפוחים – שחולקו ל -500 חיילים בבסיס צריפין,  שבו נמצא בית הספר  – נרשם גם, "להישאר חיוביים תמיד", ו "מסלול החיים שנבחרת לעבור הוא מסע החיים הטוב ביותר עבורך ", "אין דבר שלא תוכל/י להתמודד איתו".

"שמחנו להגיע במיוחד לבית הספר על מנת להשתתף ב פעילות ערכית לטובת החיילים שעובדים קשה ושומרים עלינו כל השנה", סיפר מנהל מגמת אמנות הבישול אורן אלון. "התלמידים עבדו מכל הלב ואני בטוח שהחיילים ייהנו מהתוצרת, ובהזדמנות זו אני מאחל להם כמובן שנה טובה ומתוקה".
גם מנהלת בית הספר אילנה מאיו התייחסה ליוזמה המרגשת, "אין ספק שכמו כל מערכת החינוך, עברנו פתיחת שנה מאתגרת במיוחד. יחד עם זאת, מה שחשוב לא פחות מציונים זה החינוך לערכים של נתינה אהבת הזולת והכרת הטוב.

היה מרגש לראות את התלמידים מגיעים ועובדים מכל הלב ובהתלהבות גדולה למען החיילים הנפלאים שלנו. אני מאחלת שנה טובה ובריאות לכולם".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*